Spravedlnost pro mou dceru (2016)

spravedlnost_pro_mou_dceru_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 8. 12. 2016 ()

Synopse: V červenci roku 1982 dostává André Bamberski zprávu o smrti své čtrnáctileté dcery Kalinky. Dívka trávila prázdniny v Německu u matky a jejího nového manžela doktora Krombacha. Brzy vyjdou najevo podezřelé okolnosti její smrti. Chování doktora Dietera Krombacha i podivná pitva vyvolávají řadu otázek. André Bamberski je přesvědčen o Krombachově vině. Začíná zápas o jeho usvědčení, který bude trvat 27 let a stane se jediným smyslem otcova života.

Recenze:
Francouzsko-německé drama začíná u idylického života rodiny, který se brzy zhroutí. André Bamberski (Daniel Auteuil) má spokojený život, úspěšnou kariéru, dvě malé děti a krásnou ženu Dany (Marie-Josée Croze). Tu mu ale odloudí doktor Dieter Krombach (Sebastian Koch) a přichází rozvod. Přesunujeme se o pár let dál, všechny křivdy už přebolely, André má novou přítelkyni a děti dobře vychází s náhradním tatínkem. Přichází ale šokující zpráva: čtrnáctiletá dcera Kalinka zemřela.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací