Téměř dokonalá tajemství (2019)

Režie:
Premiéra v ČR: 25. 6. 2020 ()

Synopse: 7 přátel – 7 telefonů – 1 nevinná hra

Režisér bláznivých komedií „Fakjů pane učiteli“ a jejich tři hlavní tváře včetně představitele učitele se znovu sešli u jednoho filmu a natočili spolu jiskřivou komedii Téměř dokonalá tajemství. Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single?

Upozornění: Tuto hru se svými přáteli a partnery nezkoušejte bez dozoru zkušeného terapeuta!

Recenze:
Dali byste svému partnerovi příležitost podívat se do vašeho telefonu? Do takzvané černé skříňky vašeho života? V nenápadném přístroji každý z nás ukrývá soukromé i pracovní kontakty, konverzace a fotky, ať už nevinné či zcela zásadní. Kolik lidí může zcela bez obav říct, že v něm nemají nic, co by mohlo ranit jejich blízké? Německá komedie vypráví o nebezpečných hrátkách s mobilem. U slavnostní večeře se schází čtyři staří přátelé se svými partnery a rozhodnou se během společného času dokázat, že nemají tajemství, právě tím, že budou všechny příchozí zprávy a hovory číst a přijímat nahlas. Znají se přece celou věčnost, takže nemají co skrývat, určitě ne před svými nejlepšími přáteli, natož před svými drahými polovičkami… nebo ne?

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací