Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Režie:
Premiéra v ČR: ve 3D 7. 9. 2017 ()

Synopse: Arnold Schwarzenegger se vrátí na plátna kin ve své nejikoničtější roli Terminátora v digitálně remasterované 3D verzi filmu TERMINÁTOR 2: DEN ZÚČTOVÁNÍ. Na předělávce dnes již klasiky akčního sci-fi žánru pracuje samotný režisér snímku James Cameron. Ten ve spolupráci se společnostmi DMG Entertainment a StudioCanal slibuje vytvořit kvalitní 3D konverzi za využití nejmodernější technologie StereoD. „V roce 2016 jsme si připomněli 25. výročí od premiéry Dne zúčtování, a to je ideální čas přivést druhého Terminátora zpět na plátna kin ve 3D,“ nechal se slyšet Cameron. Režisér Avatara a Titanicu o konverzi Terminátora 2 do třetího rozměru mluvil už v roce 2012, kdy znovu uvedení jeho Titanicu do kin ve 3D vydělalo ohromujících 343 milionů dolarů po celém světě. "Pokud jste druhého Terminátora nikdy neviděli, tak tohle bude verze, kterou byste měli vidět jako první a zapamatovat si ji,“ láká pak ještě Cameron.

Recenze:
Proč vlastně vracet film z roku 1991 na plátna kin a piplat se s jeho remasterovanou verzí? Asi každý z nás si občas posteskne, že dnes už není na co koukat. V kině nás málokdy něco dostatečně zaujme, pobaví, a udrží se v paměti s pozitivními vzpomínkami. Natož abychom nějaký film chtěli zhlédnout znovu. Občas prostě každého přepadne nostalgie a vyvolá v nás dojem, že není nad staré osvědčené „bijáky“.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací