LEGO® Ninjago® film (2017)

Režie: , ,
Premiéra v ČR: 21. 9. 2017 ()

Synopse: Ve filmovém dobrodružství ze světa Ninjago se mladý Lloyd, známý také jako Zelený Nindža, společně se svými přáteli, tajnými bojovníky a držiteli titulu LEGO Master Builder, zapojí do bitvy o Ninjago City. Pod vedením vtipem sršícího a učitele kung fu Mistra Wu musí porazit zlého válečníka Garmadona, nejhoršího padoucha všech dob, který je shodou okolností také Lloydovým otcem. Ve výpravném měření sil, ve kterém bude stát stroji proti stroji a otec proti synovi, se prověří schopnosti nelítostné, ale také nedisciplinované skupiny moderních nindžů, kteří se musí naučit ovládat své ego a táhnout za jeden provaz, aby mohli naplno využít své skutečné schopnosti a sílu.

Recenze:
Milovníci barevných kostiček zpozorněte. Do kin právě přichází další ze série animovaných LEGO filmů. Tentokrát se přesuneme do města Ninjaga, které s potěšením každý den pustoší temný nindža Garmadon. Jeho syn Lloyd a jeho pět přátel, známí jinak i jako nindžové z Ninjaga, se ho snaží zastavit. Co se ale stane, když Lloyd použije totální zbraň, která do LEGO města vypustí tvora z jiného světa, obří kočku Mňautru, která je ještě horším padouchem než sám Garmadon?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací