Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 26. 5. 2022 ()

Synopse: Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž ztíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král, taktéž toužící po miliónové výhře.

Recenze:
Štěpán Kozub, Robin Ferro, Albert Čuba a Vladimír Polák, známí jako Tři Tygři, přivádí za podpory svých fanoušků do kin svůj celovečerní film. Ten se dá popsat jako sen každého malého kluka: hrdina s kamarádem vyhraje peníze, ukradnou luxusní bourák a vydávají se vybrat si výhru, a zatímco utíkají před padouchy, proberou se v nich bojové schopnosti, spoustu toho pokazí a po cestě jim pomůžou sexy jeptišky. Do toho možná najdou i lásku nebo ztraceného tátu.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací