Venom (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 4. 10. 2018 ()

Synopse: Na stříbrné plátno se řítí jeden z nejzáhadnějších, nejrozporuplnějších a nejdrsnějších anti-hrdinů filmového světa značky Marvel, mimozemský symbiont Venom. Jeho hostitelem je investigativní novinář Eddie Brock (Tom Hardy), který se pokusil odhalit zločiny proslulého génia a zakladatele Nadace pro život, Carltona Drakea (Riz Ahmed), což Eddieho ovšem stálo kariéru i vztah se snoubenkou Anne Weyingovou (Michelle Williams). Při vyšetřování Drakeových experimentů naváže Eddie nechtěně symbiózu s mimozemským organizmem Venomem, který Eddiemu propůjčí nadlidské schopnosti a možnost dělat si, co se mu zachce. Temný, zákeřný a hněvem živený Venom je pro Eddieho na jednu stranu smrtelně nebezpečný, avšak moc, kterou symbiont propůjčuje, je opojně osvobozující. Jak si Eddie a Venom vzájemně pomáhají dosáhnout svých cílů, jsou si stále bližší a už není jisté, kdo je Eddie a kdo je Venom.

Recenze:
No, někdo zvrhlejší možná ano. Ale to se netýká investigativního novináře Eddieho Brocka. Ten se po sledu nečekaných událostí dostává do kontaktu s takzvaným symbiontem, který si říká Venom. Jeho, spolu s dalšími třemi mimozemšťany, přivedla na zem zlomyslná organizace Life Foundation, která s nimi provádí neautorizované pokusy a zkouší se je asimilovat s lidmi. Své vlastní plány s nimi pak má šéf LF Carlton Drake. Situace však nabývá nečekaných obrátek, když se dobrák Eddie nedobrovolně stává hostitelem Venom.

Video
Trailer 1:


Teaser trailer:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací