Vlkodlak: Noční lovec (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 7. 10. 2022 ()

Synopse: Za temné a ponuré noci se ze stínů vynoří tajná skupina lovců monster a po smrti svého vůdce se shromáždí ve strašidelném domě prastarého rodu. Při podivném a děsuplném vzpomínání na vůdcův život jsou lovci vyzváni k tajemnému a smrtonosnému soupeření o mocnou relikvii. Čeká je noční lov, který je nakonec přivede tváří v tvář nebezpečnému monstru.

Recenze:
Máte chuť na horor? Co si takhle pustit něco od Marvelu? Ano, čtete správně, svět MCU obohatili vlkodlaci, upíří a další příšerky z nového hororu. Představil je snímek Vlkodlak: Noční lovec, který měl premiéru skrze Disney+. Padesátiminutový film se zaměřuje na skupinu lovců monster, kteří se schází při příležitosti smrti jejich vůdce. Jenže se nejedná o přátelské setkání, lovci se utkají v zápase na život a na smrt, aby získali mocný drahokam a pokořili příšeru, která ho má u sebe. Jeden z však nich není tím, čím se na první pohled zdá, a to je velký problém.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací