Vše bude v pořádku (2015)

Film

every_thing_will_be_fine_2015_poster

Režie:


Premiéra v ČR: festival 18. 3. 2016 ()Oficiální synopse:
Mladý spisovatel Tomas se vrací domů zasněženou krajinou. Chvíle nepozornosti vyústí v osudovou autonehodu, po které se jeho dosavadní život rozkládá. Dřívější tvůrčí i partnerská krize se prohlubuje a Tomas propadá depresi. Vše bude v pořádku precizně popisuje příběh viny a odpuštění, ke kterému dochází hlavní hrdina nejen díky časovému odstupu, ale především skrze vlastní citové uvědomění. Respektovaný režisér světového věhlasu Wim Wenders se po letech, kdy natočil několik oceněných dokumentů, vrátil k celovečernímu hranému filmu. A znovu dokazuje, že film je médium, které vypráví v první řadě obrazem.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
every_thing_will_be_fine_2015_poster

Tomas (James Franco) je mladý spisovatel, který se snaží najít klid a inspiraci pro psaní nové knihy, a zároveň řeší dlouhodobé problémy s přítelkyní Sarou (Rachel McAdams). Při běžné cestě autem skrz zasněženou krajinu dojde k tragédii, když srazí malého chlapce. Osudově tak změní život matce dítěte Kate (Charlotte Gainsbourg) a jeho bratrovi, ale i sobě a svým blízkým.


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací