Zatím spolu, zatím živi (2010)

Režie:
Premiéra v ČR: 29. 7. 2010 ()

Synopse: Tajný agent Roy Miller (Tom Cruise) změní v okamžiku život obyčejně vypadající June Havens (Cameron Diaz) v neuvěřitelnou jízdu... a na oplátku ona jemu. June se v letadle dá do řeči s okouzlujícím a poněkud tajemným spolucestujícím – Royem. Chvíli nato se vše změní. Letadlo nečekaně spadne do kukuřičného pole a havárii nikdo další nepřežije. June nemá ani vteřinu, aby alespoň pořádně popadla dech a už se ocitá na neuvěřitelně divoké cestě kolem světa – vyhýbá se střelám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a utíká před býky v Seville . To vše ve společnosti na první pohled nečitelného a asi nestálého, přesto totálně okouzlujícího tajného agenta. Dva rozdílní lidé z naprosto odlišných světů jsou uprostřed životu nebezpečného dobrodružství nuceni začít dělat to, čeho se chtěli za každou cenu vyvarovat, a to: důvěřovat si. Od teď už nikdy nebude nic jako dřív – jedinečný, super tajný agent zjistí, že je oslabený obyčejnou láskou a normální žena si s překvapením uvědomí, že je schopná naprosto mimořádných věcí.

Recenze:
Je důležité uvědomit si, že se celý film nebere příliš vážně a nese se v duchu nadsázky a lehce až parodie. V celém snímku jsou patrné znaky 80. a 90. let. Hrdinové zde byli neohrožení, s lehkostí přeskakovali z auta na auto, nikdo je netrefil, ale oni měli neomylnou mušku a přitom vypadali “cool” a sexy. Tom Cruise je v této roli perfektní. Skáče, střílí, okouzluje Cameron Diaz a přitom sype z rukávu jednu hlášku za druhou.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací