Multikino CineStar Plzeň

Informace


Multikino CineStar Plzeň bylo otevřeno v únoru 2006 a disponuje osmi kinosály. Nachází se v obchodním centru Olympia Plzeň, které snoubí moderní architekturu s malebnostní venkovských stavení. Do každého sálu je umožněn bezbariérový přístup. Jednotlivé sály jsou vybaveny pohodlnými sedačkami, moderním zvukem a nabízí 3D filmový zážitek.

Parkování:
Zdarma v rámci obchodního centra Olympia Plzeň

Program: Oficiální stránky

Ceník

Ceny vstupenek:
2D filmy 3D filmy Cinestar Club
Dospělí 165 Kč 199 Kč sleva 20 Kč
Děti, studenti, senioři, ZTP, ZTP/P 139 Kč 179 Kč sleva 20 Kč
Rodinné vstupné 490 Kč 676 Kč -


V tomto kině se některé filmy řídí HIT a TIP ceníkem.Mapa

Mapa:


Adresa:
Obchodní centrum Olympia
Písecká 972/1
Plzeň
317 00

Kino


CineStar začalo bavit filmové nadšence v Plzni roku 2006 a těší se jejich přízni dodnes. Vybrat si můžete z množství filmů, které jsou promítány v 8 sálech. Otvírací doba je individuální, záleží na aktuálním programu. Samotné kino naleznete v nejvyšším patře budovy (jak už to obvykle bývá). Před samotnou návštěvou se můžete občerstvit v přilehlém jídelním sektoru. Využít můžete i služeb blízkého dětského koutku. Prostory multikina jsou umístěné trochu stranou, projdete poměrně málo využitým prostorem a ocitnete se ve filmovém světě.
Celý článek

Akce v kině

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací