Dětské předpremiéry animáku Včelka Mája: Medové hry v Premiere Cinemas a GAC

Letí k vám zcela nové dobrodružství.
 
 
Včelku Máju znají všichni velcí i malí diváci. Tentokrát na ni a její kamarády čeká obrovská výzva, a to Velké medové hry. Dokáže se skupina outsiderů vypracovat až na vrchol a získat vysněný pohár? To se dozvíme v animáku Včelka Mája: Medové hry, které multikino Premiere Cinemas promítá v neděli 4. března 2018 v rámci cyklu Pohádková neděle. Golden Apple Cinema zařadilo do svého programu Dětskou neděli s předpremiérou této pohádky.
 

Co: Pohádková neděle s předpremiérou animáku Včelka Mája: Medové hry

Kdy: 4. března 2018 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Dětská neděle s předpremiérou animáku Včelka Mája: Medové hry:

Kdy: 4. března 2018

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu Včelka Mája: Medové hry:

V Májině úlu to bzučí vzrušením, už dokončili letní sklizeň a z Buzztropolis přijel vysoký hodnostář s důležitým vzkazem pro královnu. Obdrží její úl už konečně pozvánku na Velké medové hry? Ale Májino nadšení rychle opadne, když zjistí, že její úl nejenže se nesmí soutěže zúčastnit, ale že císařovna také požaduje, aby její úl odevzdal polovinu letní sklizně medu jako příspěvek na výživu atletů soutěžících na Velkých medových hrách. V rozporu s přáním královny se Mája rozhodne odjet do Buzztropolis a osobně se postavit před císařovnu.

Režie: Alexs Stadermann, Noel Cleary, Sergio Delfino

Premiera v ČR: 8. 3. 2018 (Vertical Entertainment)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací