Nabušená soutěž o tři autobiografie Sylvester Stallone: žít svůj sen

souteze_cerveny_koberec_banner

Akční hvězda Sly odhaluje svoje soukromí, denní program i tréninkové triky.

 

Sylvester Stallone, hollywoodská akční hvězda není jen idol nespočtu fanoušků a fanynek, ale i manžel a otec. Pokud chcete vědět, jaké prožíval dětství, čím vším se v Hollywoodu živil, něž přišly průlomové role a mnoho dalšího ze Slyova života, začtěte se do publikace Sylvester Stallone: žít svůj sen, jejímž autorem je sám Stallone. Abyste si přišli na své opravdu všichni, rozšířil Sylvester svoji autobiografii o tréninkový plán či jídelníček podle Slye. Ve spolupráci se společností Albatros Media a.s. vám přinášíme soutěž o tři nabušené knihy.

Každý ze tří výherců získá knihu Sylvester Stallone: žít svůj sen:

  • Název: Sylvester Stallone: žít svůj sen
  • Žánr: životopis, osobnosti, sport
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Autobiografie Sylvester Stallone: žít svůj sen nabízí vedle příběhu hollywoodské hvězdy i něco navíc. Co to je?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 24. 3. 2018 do 30. 3. 2018.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek s březnovými Albatros Media novinkami.

Anotace knihy Sylvester Stallone: žít svůj sen:

„Autobiografie filmového Rockyho spojuje životní příběh hollywoodské hvězdy i zábavnou fitness příručku“

Autobiografie Sylvestera Stalloneho, jednoho z nejlépe placených herců Hollywoodu, je upřímnou zpovědí akčního hrdiny a také motivační příručkou pro všechny fitness nadšence. Výjimečná kniha nabízí vhled do soukromí této filmové legendy, včetně životních pádů a vzestupů, ale i návod jak žít zdravě a osvojit si ty správné návyky v oblasti cvičení a zdravého stravování. Postavte se všem fitness zlozvykům po boku hollywoodské hvězdy!

Autor: Sylvester Stallone

Žánr: životopis, osobnosti, sport

Nakladatelstvi: XYZ

Počet stran: 224 stran

Datum vydání: 08. 03. 2018

 

Soutěžní formulář

[Soutěž ukončena]


 

Pravidla soutěže o knihy Sylvester Stallone: žít svůj sen:

1. Soutěž probíhá v období od 24. 3. 2018 do 30. 3. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 24. 3. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací