Dětské předpremiéry animáku V husí kůži v Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a GAC

Věděli jste, že rodina může mít všechny možné podoby i tvary, a dokonce i peří?
 
 
Peng je houser, který si užívá života. Jednoho dne mu ovšem jeho „nezodpovědnost“ a „pohodička“ přinesou do života dvě malé kachničky, o které se musí postarat. Nejenže mu to ze začátku moc nepůjde, ale ani se mu do pomoci a opatrovnictví nebude chtít. Jak jejich společné dobrodružství dopadne a jestli Peng zjistí, že rodina je ta největší jízda, se dozvíme již tuto neděli 15. dubna 2018 v rámci speciálních předpremiérových projekcí filmu V husí kůži v multikinech Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a Golden Apple Cinema.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu V husí kůži:

Kdy: 15. dubna 2018

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Předpremiéra filmu V husí kůži:

Kdy: 15. dubna 2018

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu V husí kůži:

Kdy: 15. dubna 2018

Kde: CineStar ČR 

Podrobnosti naleznete zde: cinestar.cz


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu V husí kůži:

Kdy: 15. dubna 2018

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu V husí kůži:

Rodina je ta největší jízda

Tihle ptáci rozhodně nejsou naštvaní, svůj život si užívají plnými zobáky. Být V husí kůži je těžká pohoda, především pro housera v nejlepších letech. Animovaná komedie „V husí kůži“ přinese jednomu takovému houserovi zvláštní úkol. Musí se začít starat o dvě malé kachničky a pomoci jim z bryndy, kterou tak trochu sám způsobil. Jejich společné dobrodružství ukáže, že rodina může mít všechny možné podoby i tvary a dokonce i peří. A že přátelství a rodina je ta největší zábava a jízda.

Hlavní hrdina žije v husí kůži celý svůj život a za nic na světě by neměnil. Peng je totiž houser, žije v klidu ve volné přírodě a pekáč mu nehrozí. Peng je z druhu „husa pohodová“, ze všeho nejradši se baví, společné husí rituály nebo jakákoliv jiná pravidla nesnáší a v husím slovníku ho najdeme pod heslem „nezodpovědnost“, „pohodička“ a taky „na to kašlu“. Místo, aby s ostatními držel při přesunu na jih vyrovnanou formaci, lítá si sem a tam a věnuje se letecké akrobacii. Namyšlené mladíky často čeká pád a Peng při jednom odvážném manévru těsně nad zemí srazí dvě malé kachničky, které se díky tomu ztratí. Malým kachnám je teprve 16 dní. O tom, že by jim pomohl jejich hejno najít a napravit, co spískal, nechce ani slyšet. Nakonec ale souhlasí. Poraní si totiž křídlo a doprovodit dvě malé kachny pěkně pěšky mu poskytne šanci, aby se to nikdo nedozvěděl. Opeřená trojka se vydává na jih za svými hejny po zemi. Na svém dobrodružství projde skrz hory, kolem jezer, bambusovými lesy, mramorovou jeskyní nebo obyčejným kurníkem. V zádech mají hladového a nebezpečného kocoura a ve finále budou muset čelit i té kuchyňské troubě.

Animovaná komedie „V husí kůži“ znamená pro malé i velké diváky jedno nebezpečí. Mohou se smát tak moc, že je chytí houser.

Film svedl dohromady zajímavou skupinu tvůrců. Jejich společný kombinovaný životopis obsahuje práci na filmech jako Shrek, Hotel Transylvánie, Princ Egyptský, Divoké vlny, Zataženo občas trakaře nebo Mravenec Z.

Režie: Christopher Jenkins

Hrají: Stephen Fry, Craig Ferguson, Zendaya, Natasha Leggero, Lance Lim, Diedrich Bader, Jim Gaffigan, Greg Proops, Reggie Watts, Carl Reiner, Jennifer Grey, Rick Overton

Premiera v ČR: 19. 4. 2018 (Bontonfilm)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací