Hravá soutěž o 3 CD Písničky TvMiniUni 3: Mezi hvězdami

souteze_cerveny_koberec_bannerPoslechněte si Popelářské blues, Zmrzlinář, O zakletých princeznách a další hravé písničky.
 
 
Nejen všechny děti od čtyř let, ale i jejich rodiče bezesporu znají vzdělávací pořad s písničkami TvMiniUni, který se na dětském programu České televize ČT :D vysílá již od září 2013. Kluci a holky si chytlavé songy oblíbili natolik, že tvůrci vydali již třetí album. Kromě písniček, které znáte z TvMiniUni, na CD uslyšíte i Barboru Polákovou, Anetu Langerovou, Vojtěcha Dyka, Kláru Vytiskovou, Lenku Dusilovou, Xindla X anebo Márdiho z Vypsané Fixy. Při příležitosti vydání alba Písničky TvMiniUni 3: Mezi hvězdami, jsme pro vás ve spolupráci se společností SUPRAPHON a.s. připravili soutěž o tři hravá CD.

Každý ze tři výherců získá CD Písničky TvMiniUni 3: Mezi hvězdami

Soutěžní otázka zní:

„Jak zní podtitul třetího CD písniček TvMiniUni?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 25. 4. 2018 do 1. 5. 2018.

Soutěžní formulář:

Popis CD Písničky TvMiniUni 3: Mezi hvězdami:

Již potřetí vychází album s písničkami z populárního televizního pořadu TvMiniUNi!

Tentokrát se pod názvem TvMiniUni Mezi hvězdami dostává nejenom na písničky oblíbených postav z televizní série, ale vůbec poprvé se představí i skutečné hvězdy domácí pop music. Malí i velcí posluchači se tak můžou těšit na Barboru Polákovou, Anetu Langerovou, Vojtěcha Dyka, Kláru Vytiskovou, Lenku Dusilovou, Xindla X a nebo Márdiho z Vypsané Fixy. Aktuální třetí pokračování tak navazuje na úspěch předchozích alb Písniček TvMiniUni, Flégyho výběr (2014) a Bóďův maglajz (2015)
TvMiniUni je zábavně vzdělávací pořad s písničkami pro děti od čtyř let, který odstartoval na dětském programu České televize ČT :D od září 2013. Režisérem a spoluautorem pořadu je Janek Jirků (bývalý umělecký šéf divadla Minor a autor mnoha dětských divadelních představení), jenž ve spolupráci s výtvarníkem Hynkem Dřízhalem vytvořil z originálních loutek veselý televizní tým.
Hudbou k písničkám na toto album tentokrát přispěla skutečná autorská domácí elita. Mimo výše zmíněných interpretů se zde objevují zvučná jména jako Jiří Hradil, Marek Doubrava, Jan Maxián, Beata Hlavenková, David Hlaváč, Dušan Neuwerth, Ondřej Čermák, Filip Nebřenský a další. Texty písniček píší scénáristé a spoluautoři pořadu Janek Jirků, Natálie Preslová, Helena Kebrtová, Jan Hanzlík, Richard Malatinský, Zdeněk Jecelín, Martin Kolář, Zita Morávková a další. Nazpívali je loutkoherci Jiří Kohout, Ondřej Nosálek, Jana Kollertová, Anna Schmidtmajerová, Petr Besta a další.

Album nejoblíbenějších písniček z dětského pořadu TvMiniUni 3: Mezi hvězdami – vydává Česká televize ve spolupráci se Supraphonem a společností Evolution Films.

Pravidla soutěže o ceny CD Písničky TvMiniUni 3: Mezi hvězdami:

1. Soutěž probíhá v období od 25. 4. 2018 do 1. 5. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost SUPRAPHON a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 25. 4. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací