Superhrdinská soutěž o tři fantasy knihy Wonder Woman: Válkonoška

souteze_cerveny_koberec_banner Seznamování se superhrdiny začíná.
 
 
Přemýšleli jste někdy o tom, co zažívali a prožívali vaši oblíbení akční fantasy hrdinové před tím, než jejich jména znal celý svět? Světově úspěšná série o mládí komiksových superhrdinů dorazila i k nám. V prvním díle se dozvíme o začátcích Diany, než se z ní stala legendární Wonder Woman. Při příležitosti vydání fantasy knihy Wonder Woman: Válkonoška od Leigh Bardugo (bestsellerové autorky Šesti vran), vám přinášíme ve spolupráci s Albatros Media a.s. soutěž o tři super výtisky.

Každý ze tří výherců získá knihu Wonder Woman: Válkonoška:

  • Název: Wonder Woman: Válkonoška
  • Žánr: dobrodružství, literatura pro dívky, romantika, love story, fantasy pro děti, fantasy
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Jak se jmenuje dívka, kterou zachrání krásná Diana v knize Wonder Woman: Válkonoška?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 30. 4. 2018 do 6. 5. 2018.

Anotace knihy Wonder Woman: Válkonoška:

„První kniha světově úspěšné série o mládí komiksových superhrdinů. Wonder Woman v příběhu Leigh Bardugo, bestsellerové autorky Šesti vran.“

Než se z ní stane Wonder Woman, musí vyhrát velký boj. Diana touží ostatním bojovnicím Rajského ostrova ukázat, že je silná jako ony. Když ale nastane den závodů, poruší zákon. Zachrání smrtelnou dívku Aliu, čímž ohrozí celý svět. Začíná tak velké dobrodružství, při kterém obě dívky čelí armádě nepřátel – smrtelných i nadpřirozených, kteří se snaží Aliu zničit. Pokud chtějí zachránit svět, musí bojovat bok po boku.

Autor: Leigh Bardugo

Žánr: dobrodružství, literatura pro dívky, romantika, love story, fantasy pro děti, fantasy

Nakladatelstvi: COOBOO

Počet stran: 352 stran

Datum vydání: 30. 04. 2018

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o knihy Wonder Woman: Válkonoška:

1. Soutěž probíhá v období od 30. 4. 2018 do 6. 5. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 30. 6. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací