Dámská jízda v multikině CineStar – Miláček

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left] CineStar spolu s  Guyem de Maupassantem a Robertem Pattinsonem zve všechny ženy do kina na Miláčka.

 [singlepic id=1875 w=320 h=240 float=right]

Robert Pattinson odložil tesáky a rozhodl se vyrazit do vyšší společnosti. A na proniknutí do lepších kruhů si vybral zajímavou metodu a tou je vetřít se do společnosti krásných a vlivných žen jako jsou Uma Thurman, Kristin Scott Thomas nebo Christina Ricci. Sbalte kamarádku a přijďte se podívat na Robertovo milostné tokání ve filmu Miláček do CineStar během Dámské jízdy 13. a 14. března 2012.

 

Kdy: 14. března 2012 od 18:30

Kde: CineStar – Liberec


Kdy: 14. března 2012 od 17:30

Kde: CineStar – Mladá Boleslav


Kdy: 14. března 2012 od 19:00

Kde: CineStar – Plzeň


Kdy: 14. března 2012 od 18:30

Kde: CineStar – Praha – Černý Most


Kdy: 13. března 2012 od 18:30

Kde: CineStar – Praha – Anděl


Kdy: 14. března od 19:00

Kde: CineStar – Hradec Králové


Kdy: 14. března od 19:00

Kde: CineStar – Pardubice


Kdy: 14. března 2012 od 18:00

Kde: CineStar – Jihlava


Kdy: 14. března od 17:30

Kde: CineStar – České Budějovice


Kdy: 14. března 2012 od 17:00

Kde: CineStar – Ostrava


Kdy: 14. března 2012 od 18:00

Kde: CineStar – Olomouc

 

Podrobnosti: CineStar

 

Oficiální synopse Miláček:

Paříž druhé poloviny 19. století, Francií zmítají politické i hospodářské machinace. Spekulující bankéři a makléři mohou lehce nabýt velkého jmění. Do tohoto prostředí se z vojenské služby v severní Africe vrací pohledný mladík Georges Duroy (Robert Pattinson). Na něj zde ale čeká jen chudá existence na pařížském předměstí. Tento osud jej nikterak neuspokojuje, proto s pomocí přátel a známých a s využitím vlastní obratnosti i bezohlednosti hledá cestu vzhůru po společenském žebříčku. Kariéru zahajuje jako pomocník v Pařížských novinách. Brzy se mu však naskytne obrovská příležitost, kdy mu jeho starý známý nabídne práci politického redaktora pro významný pařížský politický plátek. Díky tomu se Duroy, kterému později žádná z pařížských dam neřekne jinak než Miláček, dostává na výsluní pařížské smetánky. Brzy se kolem něj začnou točit tři vlivné ženy. Clotilde de Marelle (Christina Ricci), která se stane jeho oddanou milenkou, ho uvede do vyšší společnosti. To ovšem Miláčkovi nestačí a naváže milenecký vztah s Madeleine Forestier (Uma Thurman), která z počátku nepříliš talentovanému Duroyovi pomáhá i s psaním prvních článků do novin. Do spleti jeho intrik se postupem času zamotá i postarší manželka jeho ředitele. (Kristin Scott Thomas)

Snímek Miláček je novou adaptací knihy světoznámého romanopisce Guye de Maupassanta. Její téma a prostředí je tak trochu odrazem Maupassantovy vlastní novinářské kariéry, buržoazní Paříže a promiskuitního života, kde vášeň a zkušenosti vítězí nad křehkostí a nevinností. Milostné drama v pařížských reáliích spolu s vynikajícím hereckým obsazením, kde především Robert Pattinson podává neočekávaný výkon, zaručuje výbornou podívanou. Film Miláček byl uveden i na letošním festivalu Berlinale.

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací