Dobrodružná soutěž o tři knihy Snílek Neznámý

souteze_cerveny_koberec_bannerVyhrajte jeden z největších knižních hitů roku 2017 pro mládež.
 
 
Dílo ocěňované autorky Laini Taylorové konečně dorazilo i k nám. Od 20. srpna 2018 se můžete začíst do jejího díla Snílek Neznámý, 1. dílů fantasy série. Na stránkách knižního hitu se seznámíme se sirotkem a knihovníkem Lazlem, kterému se konečně naskytne možnost splnit si svůj sen. Možná. Při příležitosti vydání knihy jsme pro vás ve spolupráci s Albatros Media a.s. připravili soutěž o 3 dobrodružné výtisky.

Každý ze tří výherců získá knihu Snílek Neznámý:

  • Název: Snílek Neznámý
  • Autor: Laini Taylorová
  • Žánr: dobrodružství pro děti, literatura pro dívky, literatura pro kluky, romantika, love story, fantasy pro děti, fantasy
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Jakým mytickým městem je posedlý sirotek a knihovník Lazlo v knize Snílek Neznámý?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 22. 8. 2018 do 28. 8. 2018.

Anotace knihy Snílek Neznámý:

„1. díl fantasy série oceňované autorky a jeden z největších knižních hitů roku 2017 pro mládež“

Sen si vybírá snílka, nikdy naopak. Sirotek a knihovník Lazlo se celý život bál, že si ho vybere nějaký obyčejný sen. Už odmala je navíc posedlý mytickým ztraceným městem Pláč. Ale na to, aby ho vyrazil hledat přes půl světa, je příliš zbabělý. A tak o městě hledá každou zmínku v knihách, dokud se mu nenaskytne příležitost vyrazit se skupinou legendárních válečníků. S nimi si může konečně splnit svůj sen… nebo o něj navždy přijít.

Autor: Laini Taylorová

Žánr: dobrodružství pro děti, literatura pro dívky, literatura pro kluky, romantika, love story, fantasy pro děti, fantasy

Nakladatelstvi: COOBOO

Počet stran: 488 stran

Datum vydání: 20. 08. 2018

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o knihy Snílek Neznámý:

1. Soutěž probíhá v období od 22. 8. 2018 do 28. 8. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 22. 8. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací