Soutěž o vstupenky na bubenickou show Royal Squad v Lucerna Music Baru

souteze_cerveny_koberec_bannerNechte si do žil vlít novou energii.
 
 
Přední český bubeník Tokhi a jeho kapela Groove Army prožívají skvělý rok. Vrcholem úspěšné sezóny, během které byl představen projekt Royal Squad a pokřtěna deska Enter The G.A.R.S., se stane pražský koncert v Lucerna Music Baru v pondělí 29. 10. 2018 od 20:00. Pokud i vy chcete podlehnout rytmickému kouzlu bubenické show, zapojte se s námi do soutěže o dva páry vstupenek, které do soutěže věnoval sám Tokhi.

Každý ze dvou výherců získá 2 vstupenky na bubenickou show Royal Squad v Lucerna Music Baru v pondělí 29. 10. 2018 od 20:00:

Soutěžní otázka zní:

„Kolik společných let má bubenická parta Groove Army za sebou? „

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 19. 10. 2018 do 25. 10. 2018.

Pokud si nevíte rady, začtěte se do rozhovoru s Tokhim.

O bubenické show Royal Squad českého bubeníka Tokhiho:

Není to tak dávno, kdy přední český bubeník Tokhi přišel s novým projektem. Spolu se svojí kapelou Groove Army vytvořil projekt Royal Squad, který v Čechách a širokém okolí nemá obdoby. Kapela má za sebou velmi úspěšnou sezónu, kdy k tomuto projektu dokonce vydali i desku Enter The G.A.R.S. Vrcholem sezóny však bude pražský koncert v Lucerna Music Baru v pondělí 29. 10. 2018 od 20:00.

„Na fanoušky čeká speciálně upravený program, projekce, choreografie, klasicky už kostýmy a masky všude okolo, které k projektu patří. Jako support jsme si pozvali Marching Gang, bubeníky s elektronikou a samply, tedy pro nás ideální koncept. Se svými fanoušky pak pokřtíme i naši desku. Kmotry desky budou špičky české hudební scény, které si zatím necháme pro sebe. Před koncertem je však odtajníme na našem Facebooku. Mimo samotného křtu proběhne i představení portálu U Can, který nám teď pomáhá v kampani s ukradenými nástroji. A jako after zahraje náš DJ, který jezdí s Royal Squad, DJ Buldog,“ popisuje Tokhi, jak bude jejich velký večer vypadat.

Royal Squad je něco, co posluchače skutečně rozpumpuje. Tokhi & The Groove Army chtějí prostřednictvím koncertu předat divákům a posluchačům podobné pocity, vibe a husí kůži po celém těle, jako mají oni sami při sledování show jako Cirque du Soleil, STOMP, Blue Man Group a podobných věcí. Jestli se jim to podaří uvidíme poslední říjnové pondělí.

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o ceny Royal Squad v Lucerna Music Baru:

1. Soutěž probíhá v období od 19. 10. 2018 do 25. 10. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 2 výherci. Výhry do soutěže věnoval Tokhi.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 19. 10. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací