Soutěž o tři knihy Jak Grinch ukradl Vánoce

souteze_cerveny_koberec_bannerNalaďte se na Vánoce.
 
 
Každý miluje Vánoce. No, vlastně téměř každý. Grinch rozhodně ne, a proto se je rozhodl zničit. Tento vánoční příběh z pera Dr. Seusse patří již ke klasikám a dočkal se mnoha zpracování. Aktuálně je v kinech k vidění nejnovější animovaná celovečerní podoba, jednoduše pojmenovaná Grinch. Zeleného chlupatce si ovšem můžete zařadit i do své knihovničky, a to díky novému vydání příběhu Jak Grinch ukradl Vánoce s nádhernými ilustracemi. Pokud si chcete zpestřit předvánoční čas, zapojte se do soutěže o tři publikace Jak Grinch ukradl Vánoce, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Knihy Dobrovský.

Každý ze tří výherců získá knihu Jak Grinch ukradl Vánoce:

  • Název: Jak Grinch ukradl Vánoce
  • Autor: Dr. Seuss
  • Žánr: světové příběhy pro děti, pohádky
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Který ze svátků Grinch, dle spisovatele Dr. Seusse, nesnáší?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 22. 11. 2018 do 28. 11. 2018.

Anotace knihy Jak Grinch ukradl Vánoce:

Jak Grinch ukradl Vánoce je ta nejhorší potvora, jakou jste kdy viděli. Má srdce tvrdé jako kámen, nesnáší Vánoce a celý advent. Když ale stvoří ohavný plán ukrást Vánoce, čeká ho velké překvapení!

Tento klasický vánoční příběh s vtipnými verši, nádhernými ilustracemi a tím pravým poselstvím Vánoc se nestal populárním jen tak pro nic za nic!

Autor: Dr. Seuss

Žánr: světové příběhy pro děti, pohádky

Nakladatelstvi: Drobek

Počet stran: 56 stran

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o knihy Jak Grinch ukradl Vánoce:

1. Soutěž probíhá v období od 22. 11. 2018 do 28. 11. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovaly Knihy Dobrovský.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 22. 11. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací