Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek a Marek Zelinka pokřtili knihu Jeden kopeček šmoulový Marie Doležalové

Oblíbená herečka a blogerka nás zve na výpravu do devadesátek.
 
 

Marie Doležalová je činorodá žena. Znát ji můžeme ze seriálu Comeback, z filmu Pusinky, jako Olívii z Večera Tříkrálového na Letních shakespearovských slavnostech a z mnoha dalších projektů. Dokonce spolu s Markem Zelinkou vyhrála taneční soutěž StarDance a je pyšnou držitelkou ceny Magnesia Litera za svůj blog Kafe a cigárko, který vyšel i knižně.

Po tomto úspěchu Marie neodložila svoji spisovatelskou kariéru na hřebík, ba právě naopak. Svoji mateřskou dovolenou si zpestřila stylovým křtem knihy Jeden kopeček šmoulový, ve které herečka a blogerka vzpomíná na své dětství. „Dětství, to jsou hlavně prázdniny, babičky a dědové, videopůjčovny, tamagoči nebo Kačeří příběhy. Aspoň pro nás, děti devadesátek,“ svěřila se Marie Doležalová. 

Slavnostní křest se nesl v tematickém duchu a kmotři Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek a Marek Zelinka včetně Marie Dolažalové oblékli stylové šusťákovky. Chybět nemohl ani doplněk v podobě slušivé ledvinky.

 

Anotace Jeden kopeček šmoulový:

Devadesátková nostalgie a střípky ze života známé herečky a blogerky“

Dětství, to jsou hlavně prázdniny, babičky a dědové, videopůjčovny, tamagoči nebo Kačeří příběhy. Aspoň pro nás, děti devadesátek. Každá rodina má své příběhy a tohle jsou zápisky té mojí. Jsou to vzpomínky, nad kterými se usmívám a sem tam se i dojmu. Třeba nad tím, jaký to bylo retro, kdy se seznámili naši. Tahle kniha je napůl moje a napůl skvělé ilustrátorky Elišky Podzimkové. Díky jejím ilustracím se kniha nečte, ale prožívá a nasává všemi smysly!

(Foto: Albatros Media)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací