Dětské předpremiéry filmu Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět v multikinech

Záchrana cenného ledu začíná.
 
 
Lední medvěd Norm se vrací. Po dobrodružství v New Yorku se vrhne na sport. Aby zachránil ledový domov, musí sestavit hokejové družstvo a vyhrát zápas. Multikina Premire Cinemas, Cinema City a Golden Apple Cinema nám o víkendu přináší speciální dětská předpremiérová promítání animáku Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět:

Kdy: 13. ledna 2019

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: premierecinemas.cz


Co: Předpremiéra filmu Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět:

Kdy: 12. a 13. ledna 2019

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: cinemacity.cz


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět:

Kdy: 13. ledna 2019

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: gacinema.cz


 

Synopse filmu Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět:

 
Lední medvěd Norm si na zimní spánek vůbec nepotrpí. Právě naopak. Když se venku ochladí, začíná pro něj a pro celou partu kamarádů ze severu ta pravá Ledová sezóna, sezóna plná dobrodružství a zábavy. Norm nejdříve způsobí pořádné pozdvižení na své výpravě do New Yorku, aby ho po návratu domů čekal jeden důležitý úkol. Musí z ostatních zvířat severu postavit hokejové družstvo a v jednom velkolepém zápase zachránit drahocenný led a jejich ledový domov.

Lední medvědi vynikají silou a obratností a žijí samotářským životem. Hrozivou bílou šelmou se medvěd Norm stal asi jen omylem. Má totiž rád společnost, legraci a kámoše, zatímco v tom, jak být dravým, děsivým a nebezpečným vládcem promrzlých planin docela pokulhává. Je to dobrák od kosti, ale ať chce nebo nechce, Norm prostě je lední medvěd, žije na severním pólu a musí se stát vůdcem. Aby získal aspoň trochu potřebného respektu, tak se se svým medvědím synem a osvědčenou skupinou potrhlých nezničitelných lumíků vydává do města, které nikdy nespí. Do New Yorku. Tady si podle plánu užije chvíle slávy a obdrží slavnostní klíč k městu. Ale kam šlápne, tam rostou průšvihy a zmatky. Nechtěně se zaplete do bankovní loupeže, vyvolá obrovskou policejní honičku a nakonec jsou všichni rádi, že město, kam přijel, po jeho odjezdu ještě stojí.

Ten hlavní úkol krále severu čeká Norma až zpátky doma. Chamtivá korporace začala těžit led jeho domova a Norm se odhodlá k bláznivému kroku. O osudu jejich cenného ledu, na kterém všichni žijí, rozhodne jedno velkolepé hokejové utkání. Sob do brány, lumíci do obrany, tuleňové na křídla a medvěd do útoku. Zvířata severu dávají dohromady báječné hokejové družstvo a začínají trénovat na zápas s dosud neporaženými šampiony.

Režie: Tim Maltby

Premiera v ČR: 17.01.2019 (Bontonfilm)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací