Soutěž o 3 x DVD Líbáš jako Bůh

 [singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Dejte své lásce polibek pro štěstí a zúčastněte se soutěže o DVD Líbáš jako Bůh.

 

V květnu se v kinech můžete pobavit u nejnovější komedie Marie Poledňákové s názvem Líbáš jako ďábel. Chcete si osvěžit paměť a pobavit se u prvního dílu pojmenovaném Líbáš jako Bůh? Červený koberec totiž všem filmovým nadšencům přináší soutěž až o 3 DVD s divácky velmi oblíbeným Líbáš jako Bůh. K účasti v soutěži vám stačí, když odpovíte správně na jednoduchou otázku a budete patřit k našim facebookovým fanouškům. Pak už jen stačí mít krapet hráčského štěstí a třeba právě vy se stanete výhercem jednoho z DVD.

[singlepic id=2049 w=260 h=219 float=right] 

Líbáš jako Bůh:

  • formát: DVD
  • zvuk: 5.1 česky
  • titulky: anglické
  • délka: 116 minut
  • bonusy: film o filmu,trailer, fotogalerie, ukázky

 

Soutěžní otázka zní:

„Ať již princ ze Sněhurky líbal jako Bůh nebo ďábel, probudil ji k životu. Kolika procenty Červený koberec ohodnotil nové zpracování notoricky známé pohádky pojmenované zkrátka Sněhurka?“

 

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 24. 4. do 31. 5. 2012.

 

Podmínky účasti v soutěži:

  1. Být nebo stát se naším fanouškem na Facebooku.
  2. Odpovědět na soutěžní otázku prostřednictvím soutěžního formuláře umístěného níže.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

(Pozn: Pro získání výhry je nutné splnit všechny podmínky soutěže)

 


Pravidla soutěže o DVD Líbáš jako Bůh:

1 . Soutěž probíhá v období od 24. 04. 2012 do 31. 05. 2012 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře. Soutěž je určena stávajícím nebo novým fanouškům oficiálních stránek Červeného koberce na Facebooku.

3. Stávající fanoušci stránek nejsou automaticky zahrnuti do soutěže. Facebook není zodpovědný za funkčnost soutěže a uživatel svojí účastí v soutěži toto bere na vědomí.

4. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. E-mailová adresa se musí shodovat s adresou fanouška oficiálních stránek Červený koberec na Facebooku. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

5. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni tři výherci, kteří získají film na DVD.

6. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

7. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

8.Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

9. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 4. 2012

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací