Dětská soutěž o tři balíčky s dárky k filmu TvMiniUni: Zloděj otázek

souteze_cerveny_koberec_bannerKdo odpoví na zapeklitou otázku?
 
 
Na postavičky z TvMiniUni čeká nelehký úkol. Děti, které volaly do jejich pořadu utichly, protože už nemají žádné otázky. Co se ale stalo? Proč už se kluci a holky na nic neptají? Odpověď se možná skrývá v tajemné herně, kterou řídí chlapeček Bambino a paní Konvičková. Jak to všechno dopadne se dozvíme ve filmu TvMiniUni: Zloděj otázek. Při příležitosti uvedení snímku do kin, jsme pro vás ve spolupráci s Evolution Films připravili soutěž o tři balíčky s tematickými dárky.

Každý ze tří výherců získá:

  • CD TvMiniUni
  • kšiltovka s motivem filmu
  • batůžek s motivem filmu
  • kufřík s výtvarnými potřebami

 

Soutěžní otázka zní:

„Kdo řídí hernu ve filmu TvMiniUni: Zloděj otázek?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 7. 6. 2019 do 13. 6. 2019. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu TvMiniUni: Zloděj otázek.

Synopse filmu TvMiniUni: Zloděj otázek:

Televize TvMiniUni vysílá, a i tentokrát tvrdí, že odpoví i na ty nejvšetečnější dětské otázky. Ovšem popravdě pan Vrána dnes nemá moc dobrou náladu, a tak žádá pana praještěra Voráčka, aby vybral jenom lehké otázky a ty složité vyřadil… ale pozor!!! Žádné otázky od dětí tu nejsou, všechny zmizely! A s nimi zmizel i lapač otázek.

Do TvMiniUni navíc začínají volat znepokojení rodiče. Něco se stalo s jejich dětmi. Najednou už se na nic neptají, nemají žádné otázky! Žádné proč, nač, jak, kde, kolik, a co když? Všem z TvMiniUni začíná být jasné, že se děje něco závažného. Rozjíždí se velké pátrání plné dobrodružství i záhad. Stopy nakonec vedou až k herně, kterou řídí chlapeček Bambino a strašidelná a nepříjemná paní Konvičková.

Režie: Jan Jirků

Hrají: Miroslav Krobot, Pavel Liška, Barbora Poláková, Radovan Král, Jiří Havelka, Jan Leflík, Zdeněk Julina, Sebastian Pöthe, Petra Domžalová, Romana Kvapiková-Julinová

Premiéra v ČR: 6. 6. 2019 (Bontonfilm)

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o ceny s filmem TvMiniUni: Zloděj otázek:

1. Soutěž probíhá v období od 7. 6. 2019 do 13. 6. 2019 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnoval Evolution Films.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 7. 6. 2019

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací