Soutěž s Filmovou filharmonií o dvě vstupenky na koncert SUPERHEROES

Prožijte večer ve společnosti superhrdinů.

Již 11. června 2023 se v pražském Rudolfinu odehraje večer plný superhrdinů. Poslední koncert sezóny 2022/2023 Filmové filharmonie totiž nese název SUPERHEROES. Dirigentské taktovky se chopí Robert Kružík, abychom mohli strávit čas ve společnosti Supermana, Batmana, Avengers či Hellboye.

„Posluchači se můžou těšit na Johna Williamse i Hanse Zimmera a hlavně skvělou filmovou hudbu od 80. let až po současnost,“ slibuje ředitel a dramaturg Filmové filharmonie Matěj Lehár a dodává: „Velkým překvapením je pro mě podmanivá hudba Marca Beltramiho k filmu Hellboy a krásné sborové pasáže z hudby k filmům X-Men: Poslední vzdor Johna Powella a Muž z oceli Hanse Zimmera.“

Poslední vstupenky na SUPERHEROES, závěrečný koncert jubilejní desáté sezóny, jsou k dostání na webu Filmharmonie. Ve spolupráci s Filmovou filharmonií jsme pro vás připravili soutěž o dvě vstupenky na nedělní superhrdinský koncert.

Výherce získá:

 • dvě vstupenky na koncert Filmové filharmonie s názvem SUPERHEROES v neděli 11. června 2023 od 19:30 v Praze (Rudolfinum, Dvořákova síň)

„Kdo bude dirigovat koncert SUPERHEROES Filmové filharmonie v neděli 11. června 2023?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 31. 5. 2023 do 6. 6. 2023. Kdybyste si nevěděli rady, podívejte se na stránky Filmharmonie.

Soutěžní formulář:

Informace o koncertu SUPERHEROES:

Kdy: 11. 6. 2023 | 19:30

Kde: Rudolfinum, Dvořákova síň, Alšovo nábřeží 12, Praha 1

​Dirigent: Robert Kružík

Sbormistryně: Lenka Dandová

Program koncertu:

 • Captain America: První Avenger, Captain America March, Alan Silvestri
 • Superman, Superman March, Love Theme, John Williams
 • Fantastická čtyřka, Quatroquatsi, Marco Beltrami, Philip Glass
 • Úžasňákovi, Concert Suite,Michael Giacchino
 • Temný rytíř, Harvey Dent Suite, Like A Dog Chasing Cars, James Newton Howard, Hans Zimme 
 • X-Men: První třída, Stretch Hero, Henry Jackman
 • Avengers, Main Theme, Alan Silvestri
 • Wonder Woma, Wonder Woman’s Wrath, Rupert Gregson-Williams
 • Spider-Man 2, Main Theme, Danny Elfma
 • X-Men: Poslední vzdor, Concert Suite, John Powell
 • Hellbo, Broom Sets Us Up, B.P.R.D Suite, Marco Beltrami
 • Muž z ocel, Selections, Hans Zimmer

Pravidla soutěže s Filmovou filharmonií:

1. Soutěž probíhá v období od 31. 5. 2023 do 6. 6. 2023 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován 1 výherce. Výhry do soutěže věnovala Filmová filharmonie, z. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě nebo e-mailem. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 31. 5. 2023

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací