Nový seriál Hotel Kokořín s Mádlem a Tomicovou vznikne během pěti dnů

Experimentální pořad bude uveden ve dvou verzích.

 

Divadla i kina jsou zavřená, což dává tvůrcům jedinečnou příležitost popustit uzdu fantazii. Nový komediální seriál Hotel Kokořín, který diváci uvidí na videoportálu Televizeseznam.cz již příští měsíc, se ještě nezačal točit a ani nemá hotový scénář. Jisté je pouze obsazení, a to Jiří Mádl, Pavla Tomicová, Ondřej Malý, Denisa Pfauserová, Sabina Rojková a Filip Kaňkovský. 

Pětidílný seriál Hotel Kokořín bude natočen za velmi nestandartních podmínek. „Seriál vznikne během pěti dní, na napsání a natočení každého dílu je vyčleněných pouhých 24 hodin. Je to výzva. Nejen pro Jirku Mádla, který bude autorem scénáře, ale pro nás všechny,“ řekl režisér projektu Jan Dufek. Jiří Mádl bude muset vždy večer před natáčením napsat scénář a během dalšího dne se musí vše připravit a natočit.

Minisérie má zatím pouze jasné lokace a příběh, ale konkrétní linii nemá. „To je na tom celém nejvíce vzrušující. Scénář začnu psát, až dostanu pokyn. Pořád ani nevím kolik přesně budu mít na psaní času. Beru to jako obrovskou scenáristickou výzvu,“ svěřil se Mádl, který se o unikátním projektu dozvěděl pouhé dva dny před Vánoci.

Diváci se mohou těšit hned na dvě verze seriálu. „Jedna bude čistě příběhová, druhá bude kombinací seriálu a dokumentu. Ten ukáže, jak příběh vzniká, jak se vymýšlí, natáčí a stříhá. Scénář k dokumentární části se tak bude psát vlastně sám,“ lákají tvůrci. Hotel Kokořín od Premium Bananas Production bude v nabídce videoportálu Televizeseznam.cz od 2. března 2021.

(Foto: CervenyKoberec.cz)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací