Vánoční soutěž o tři DVD Cvičíme s Míšou s podtitulem Dobrodružství s mořskou vílou Lili

Zatančete si s Míšou.

Písničkářka, textařka a skladatelka Míša Růžičková se už bezmála dvacet let věnuje tvorbě pro děti. Na jejím kontě je mnoho tanečních DVD a hudebních CD pro nejmenší děti. Její nejnovější DVD nese název Cvičíme s Míšou 9 – Veselé písničky pro nejmenší: Dobrodružství s mořskou vílou Lili. Na DVD vycházející v tomto adventním čase nechybí ani tematická píseň, a to zpívání o Vánoční hvězdě. V hlavní roli tohoto videoklipu uvidíme roztomilou fenku Enny. Ve spolupráci s Míšou Růžičkovou jsme pro vás připravili soutěž o 3 podmořská DVD.

Každý ze tří výherců získá:

  • DVD Cvičíme s Míšou – veselé písničky pro nejmenší 9: Dobrodružství s mořskou vílou Lili

Soutěžní otázka zní:

„Jak se jmenuje mořská víla, která je součástí názvu devátého DVD Míši Růžičkové?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 11. 12. 2022 do 17. 12. 2022.

Soutěžní formulář: [soutěž byla ukončena]

O DVD Cvičíme s Míšou – veselé písničky pro nejmenší 9: Dobrodružství s mořskou vílou Lili:

V devátém DVD Cvičíme s Míšou se vydáme za dobrodružstvím do podmořského světa!

Taneční a písničkové klipy se natáčely na všemožných místech po České republice, přes oblíbené Letovisko Studánka, ZOO Jihlava, až po Moravskoslezské Beskydy. Možná v některých záběrech zahlédnete i vlny oceánu nebo alpský sníh!

Videoklipy na tomto DVD si určitě oblíbí nejen malí tanečníci díky veselé choreografii, ale také diváci, které můžou zaujmout pestré kostýmy, zvířátka a neobvyklé lokace. Podíváme se společně za Mořskou vílou Lili, za domácími i exotickými zvířátky, pohádkovými skřítky a vílami, a pořádně se zapotíme u sportovních písniček o lyžování, krasobruslení a hokeji!

Specialitou tohoto DVD je písnička 321, která díky naučnému videoklipu poradí dětem, jak se dostat přes různé strachy a starosti pomocí metody RUŠ. Poslední písnička zpívá o Vánoční hvězdě a hlavní roli ve videoklipu si zahrála naše fenka Enny.

Hezké tančení a zpívání přeje Vaše Míša Růžičková

Pravidla soutěže s DVD Cvičíme s Míšou – veselé písničky pro nejmenší 9: Dobrodružství s mořskou vílou Lili:

1. Soutěž probíhá v období od 11. 12. 2022 do 17. 12. 2022 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala Míša Růžičková.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 11. 12. 2022

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací