Soutěž o 2 DVD Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Soutěžte a vyhrajte nejlepší místo v hledišti na Okresní přebor.

 

 

Fotbalová sezóna se teprve rozjíždí, ale vy si můžete vychutnat klenot všech klání v pohodlí vašeho obývacího pokoje. Všichni fandové pravé české kopané mohou zkusit štěstí v soutěži o jedno ze dvou DVD s filmem Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka. Tentokrát bude otázka trochu záludnější, ale stačí pár kliků na našich stránkách a odpověď máte přímo před vašima očima. Tak co, trefíte zařízení a budete se radovat z výhry právě vy?

[singlepic id=2384 w=230 h=230 float=right]

 

Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka:

  • formát: DVD
  • zvuk: 5.1 česky
  • formát obrazu: PAL 16:9

 

 Soutěžní otázka zní:

„Kdo si hraje na schovávanou na prvním obrázku v recenzi na Červeném koberci k filmu Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka?“

 

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 3. 9. do 30. 9. 2012.

 

Podmínky účasti v soutěži:

  1. Být nebo stát se naším fanouškem na Facebooku.
  2. Odpovědět na soutěžní otázku prostřednictvím soutěžního formuláře umístěného níže.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

 (Pozn: Pro získání výhry je nutné splnit všechny podmínky soutěže)

 


 Pravidla soutěže o 2 DVD Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka:

1. Soutěž probíhá v období od 03. 09. 2012 do 30. 09. 2012 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře. Soutěž je určena stávajícím nebo novým fanouškům oficiálních stránek Červeného koberce na Facebooku.

3. Stávající fanoušci stránek nejsou automaticky zahrnuti do soutěže. Facebook není zodpovědný za funkčnost soutěže a uživatel svojí účastí v soutěži toto bere na vědomí.

4. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. E-mailová adresa se musí shodovat s adresou fanouška oficiálních stránek Červený koberec na Facebooku. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

5. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni dva výherci, kteří získají film na DVD.

6. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

7. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

8. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

9. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 3. 9. 2012

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací