Knihu No Filter, kterou napsala Pavlína Pořízková, pokřtila Martina Formanová

„Celý život ji lidé pozorovali, je na čase, aby jí začali také naslouchat.“

Americká modelka českého původu Pavlína Pořízková přiletěla do České republiky, aby zde představila a pokřtila svoji novou knihu No Filter. Kmotrou se stala její dobrá kamarádka, spisovatelka a scenáristka Martina Formanová.

Pavlína Pořízková, jež dává přednost oslovení Paulina, absolvuje s knihou No Filter takovou malou tour, protože po dvojitém křtu v Brně se přesunula do Prahy. Zde nejen proběhl slavnostní akt, ale Pořízková se svěřila, že za vznikem publikace stojí bývalá žena slavného Terminátora, tedy Arnolda Schwarzeneggera. Marii Shriver upoutal Instagram Pořízkové, kde se slavná supermodelka rozhodla sdílet svůj strach a zranitelnost. Na základě těchto příspěvků Shriver Paulinu oslovila, že chce vydat její knihu v rámci jejího projektu „Otevřený prostor“. Za pouhé dva měsíce vznikla kniha No Filterm na jejíž stránkách se skrývá sbírka intimních, introspektivních a poučných esejí o úskalích ženství v každém věku.

Jednotlivé kapitoly se zabývají tématy, jako jsou „Sláva“, „Výška“, „Smutek a zrada“, „Zamilovanost“, ale i „Zlomené srdce“. Pavlína Pořízková se nebojí mluvit o jakémkoliv okamžiku z jejího výjimečného života. Možná právě proto si jako kmotru zvolila dobrou kamarádku, Martinu Formanovou. Oporou jí je i její přítel, americký producent Jeff Greenstein.

Jak to na pražském křtu knihy No Filter vypadalo, se můžete podívat i ve fotogalerii na našem FB profilu.

(Foto: Červený koberec)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací