Soutěž o audioknihu Muži, kteří nenávidí ženy

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Bonusová soutěž pro všechny čtenáře Červeného koberce.

Měsíc říjen je měsícem Jamese Bonda a tím pádem i jeho hereckého představitele Daniela Craiga. Právě proto vám Červený koberec ve spolupráci s Audioteka.cz přináší bonusovou říjnovou soutěž.  Pokud jste viděli film Muži, kteří nenávidí ženy z roku 2011, kde Daniel Craig bravurně ztvárnil reportéra Mikaela Blomkvista, zajisté jste zatoužili přečíst si knižní předlohu. Ale kde vzít tolik času? Co takto sáhnout po audioknize? A právě tu s titulem Muži, kteří nenávidí ženy – Milénium 1 od Stiega Larssona, kterou do soutěže věnovala Audioteka.cz, můžete právě teď na Červeném koberci vyhrát. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít kliku. Výherce obdrží poukaz na stažení audioknihy Muži, kteří nenávidí ženy – Milénium 1 zdarma ve formátu MP3 z nabídky Audiotéka.cz na svou Poličku. Tak hodně štěstí!

[singlepic id=2584 w=230 h=230 float=right]

 

Muži, kteří nenávidí ženy – Milénium 1:

 • formát: audiokniha
 • autor: Stieg Larsson
 • interpret: Martin Stránský
 • délka: 14 hod. 37 min.
 • žánr: detektivka, thriller

 

Soutěžní otázka zní:

Který snímek získal nejvíce hlasů v anketní otázce položené na Červeném koberci, v níž jste volili váš nejoblíbenější film s Danielem Craigem?

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 8. 10. do 4. 11. 2012. Abyste odpověď našli rychleji, poskytneme vám malou nápovědu ZDE.

 

Soutěžní formulář: [soutěž byla ukončena]


[singlepic id=2585 w=160 h=200 float=left]Audiotéka.cz od října 2011 nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice a ve své nabídce má přes 1000 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih, ke které může přistupovat z mobilního telefonu, tabletu či počítače.

Zakoupené audioknihy je možné opakovaně stahovat a uživatel tak nemusí myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače lze bezplatně vyzkoušet díky nabídce kapitoly zdarma u většiny audioknih.

Audiotéka.cz nabízí:

 • 1000 audioknih ke stažení v celkové délce více než 2600 hodin mluveného slova.
 • Možnost bez rizika vyzkoušet službu i konkrétní audioknihu díky ukázkám a kapitolám zdarma.
 • Online platební metody a SMS platby, poslech okamžitě po nákupu, žádné čekání.
 • Aplikace pro mobilní telefony zdarma (iPhone, Android, Windows Phone 7).
 • Moje Polička – koupené audioknihy dostupné vždy a odkudkoliv na serverech,
 • Uživatel si buduje vlastní virtuální knihovnu, má možnost opakovaného stažení.

 


 Pravidla soutěže o audioknihu Muži, kteří nenávidí ženy – Milénium 1:

1. Soutěž probíhá v období od 08. 10. 2012 do 04. 11. 2012 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován jeden výherce. Ten obdrží poukaz na stažení audioknihy zdarma ve formátu MP3 z nabídky Audiotéka.cz .

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude k dispozice ke stažení ve formátu MP3 ze serveru Audiotéka.cz, kterému bude předána e-mailová adresa výherce. Účastník soutěže toto bere na vědomí a akceptuje.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb, jiných osob ani cizích serverů a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou, při osobním převzetí nebo jiném způsobu doručení. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 08. 10. 2012

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací