Soutěž o fantastické ceny k filmu Twilight saga: Rozbřesk – 2. část

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Twilight sága míří do finiše, rozlučte se s ní bombastickou soutěží.

 

[singlepic id=2720 w=230 h=160 float=right]

Roku 2008 vtrhl do kin nenápadný snímek s názvem Stmívání. Během dalších čtyř let celý svět sledoval na velkém plátně osudem pronásledované milence Bellu a Edwarda. Již tento měsíc, přesně 15. listopadu se dočkáme epického vyvrcholení. Rozlučte se s touto ságou ve velkém stylu a zúčastněte se speciální listopadové soutěže na Červeném koberci o opravdu jedinečné ceny spojené s filmem Twilight saga: Rozbřesk – 2. část. Z výher, které do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s., se budou radovat celkem tři šťastní soutěžící. Již tradičně na vás čeká tematicky zaměřená otázka.

 

 [singlepic id=2721 w=200 h=200 float=left]1. výherce: Svatební set prstýnků
  2. výherce: kniha Stmívání: Grafický román
  3. výherce: kniha Sága Stmívání: oficiální ilustrovaný průvodce.

 

 

 

Soutěžní otázka zní:

„V jaké vteřině níže umístěného oficiálního traileru k filmu Twilight saga: Rozbřesk – 2. část upustí Alice vázu s květinami?  „

 

 

 

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 2. 11. do 30. 11. 2012.

Podmínky účasti v soutěži:

  1. Být nebo stát se naším fanouškem na Facebooku.
  2. Odpovědět na soutěžní otázku prostřednictvím soutěžního formuláře umístěného v záložce Soutěž na našich Facebook stránkách.

 

 

 

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Twilight saga: Rozbřesk – 2. část:

1. Soutěž probíhá v období od 02. 11. 2012 do 30. 11. 2012 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře. Soutěž je určena stávajícím nebo novým fanouškům oficiálních stránek Červeného koberce na Facebooku.

3. Stávající fanoušci stránek nejsou automaticky zahrnuti do soutěže. Facebook není zodpovědný za funkčnost soutěže a uživatel svojí účastí v soutěži toto bere na vědomí.

4. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

5. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován vždy jeden výherce ke každé ceně. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s.

6. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

7. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

8. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

9. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 02. 11. 2012

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací