Soutěž o audioknihu Čtyřlístek v pohádce

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Vydejte se s Fifinkou, Bobíkem, Myšpulínem a Pinďou do pohádky.

 

Znáte pohádkový příběh o tom, jak pětice kamarádů tahala ze země velikou řepu nebo Honzu, který si lebedil na vyhřáté peci? Vloží-li se do chodu událostí čtveřice z Třeskoprsk, nebudete se stačit divit. Nejnovější soutěž na Červeném koberci ve spolupráci s Audioteka.cz vás zanese do říše plné princezen, princů a nadpřirozených bytostí. Neuvěřitelným dobrodružstvím s názvem Čtyřlístek v pohádce vás provede Václav Vydra, Milan Šteindler, Tomáš Hanák, David Novotný a Magdalena Reifová. Odpovězte na soutěžní otázku a třeba právě vy budete výskat radostí.

 [singlepic id=3856 w=230 h=230 float=right]

 Čtyřlístek v pohádce:

 • formát: audiokniha (MP3)
 • autor: Ljuba Štíplová
 • interpret: Václav Vydra, Milan Šteindler, Tomáš Hanák, David Novotný, Magdalena Reifová
 • délka: 1 hod. 27 min.
 • žánr: pohádky

 

Soutěžní otázka zní:

„Kolik diváků vidělo v českých kinech film Čtyřlístek ve službách krále během jeho premiérového víkendu (9. víkend letošního roku)?“

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 9. 4. do 28. 4. 2013. Nevíte-li si rady, nápovědu naleznete v naší pravidelné rubrice.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

 


[singlepic id=2585 w=160 h=200 float=left]Audiotéka.cz od října 2011 nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice a ve své nabídce má přes 1400 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách Audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih tzv. Poličku, ke které může přistupovat z mobilního telefonu, tabletu či počítače.

[singlepic id=3241 w=90 h=200 float=right]Zakoupené audioknihy je možné opakovaně stahovat a uživatel tak nemusí myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače lze bezplatně vyzkoušet díky nabídce kapitoly zdarma u většiny audioknih.

 Audiotéka.cz nabízí:

 • 1400 audioknih ke stažení v celkové délce více než 3700 hodin mluveného slova.
 • Možnost bez rizika vyzkoušet službu i konkrétní audioknihu díky ukázkám a kapitolám zdarma.
 • Online platební metody a SMS platby.
 • Poslech okamžitě po nákupu, žádné čekání.
 • Aplikace pro mobilní telefony zdarma (iPhone, Android, Windows Phone 7).
 • Moje Polička – koupené audioknihy dostupné vždy a odkudkoliv na serverech,
 • Uživatel si buduje vlastní virtuální knihovnu, má možnost opakovaného stažení.

 10 výhod audioknih:

  1. Audioknihy šetří náš čas (jelikož se při nich můžeme oddávat nejrůznějším činnostem)
  2. Audioknihy šetří naše oči (a tudíž chrání naše zdraví)
  3. Audioknihy vylepšují naše vnímání, soustředění a pozornost
  4. Audioknihy můžeme sdílet (můžeme je poslouchat s někým jiným zároveň)
  5. Audioknihy se nám vejdou do kapsy (v mobilním telefonu v aplikaci Audiotéka)
  6. Audioknihy nás vracejí do dětských let (kdy nám předčítali rodiče nebo kdy jsme si pouštěli gramofonové desky)
  7. Audioknihy mohou poslouchat všichni (i nevidomí a negramotní)
  8. Audioknihy můžeme poslouchat všude (v metru, v posteli, v autě, na zahradě, ve vlaku, v kuchyni či v posilovně…)
  9. Audioknihy nám mohou přinést nový umělecký zážitek
10. Audioknihy jsou jediné knihy, které se čtou samy


 Pravidla soutěže o audioknihu Čtyřlístek v pohádce:

1. Soutěž probíhá v období od 9. 4. 2012 do 28. 4. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován jeden výherce. Ten oobdrží poukaz na stažení audioknihy zdarma ve formátu MP3 z Audiotéka.cz na svou Poličku.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude k dispozici ke stažení ve formátu MP3 ze serveru Audiotéka.cz, kterému bude předána e-mailová adresa výherce. Účastník soutěže toto bere na vědomí a akceptuje.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb, jiných osob ani cizích serverů a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou, při osobním převzetí nebo jiném způsobu doručení. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 9. 4. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací