Soutěž o tři DVD s filmem O myšce a medvědovi

Tato pohádka nesmí ve vaší filmové knihovničce chybět.

 

 

Každá DVD knihovnička je plná smíchu, napětí, ale i akce. Dnes budete mít jedinečnou možnost rozšířit svoji sbírku pohádek o naprosto kouzelný a jedinečný kousek. Příběh O myšce a medvědovi jasně dokazuje to, že každý se může naučit jít si svou vlastní cestou, udržet si přátelství a postavit se neodůvodněnému společenskému strachu a nenávisti. Červený koberec ve spolupráci se společností AQS, a.s. – divize Magic Box vám přináší soutěž právě o 3 DVD s animovaným snímkem O myšce a medvědovi, který vyšel na DVD a Blu-ray 15. 5. 2013.

 

Tři šťastní výherci se budou radovat z jednoho DVD O myšce a medvědovi:

  • Žánr: Animovaný, Rodinný
  • Hrají: Lambert Wilson
  • Režie: Stéphane Aubier, Vincent Patar, Benjamin Renner
  • Hudba: Vincent Courtois
  • Délka: 76 min.
  • Zvuková verze/formát: česky DD 5.1, francouzsky DD 5.1
  • Obrazový formát: 16:9
  • Titulky: české
  • V prodeji od: 15. 5. 2013

 

Soutěžní otázka zní:

„Co nám sděluje úvodní věta recenze O myšce a medvědovi na stránkách Červeného koberce?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře 20. 5. – 26. 5. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do přehledu filmů.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

 

Oficiální synopse filmu O myšce a medvědovi:

Příběh neobyčejného přátelství mezi medvědem a myškou.

V obyčejném medvědím světě jsou medvědi vážní a zamračení. Medvěd Ernest je jiný. Je hudebník, rád by byl veselý, jenže je chudý a často hladový. Při hledání něčeho k snědku chytí malou myšku Celestinu, která utekla ze svého podzemního myšího světa. Aby Celestina neskončila v Ernestově prázdném žaludku, uzavře s ním dohodu. Když ji nesní, ukáže mu místo, kde může získat spoustu čokolády, bonbónů a těch nejlepších sladkostí.

Ani jeden z nich ještě netuší, že se tak dostanou na stopu chamtivých medvědích manželů, kteří kteří si přivydělávají tím, že cukrovinkami záměrně kazí medvědím dětem zuby.

To, co začalo mezi bručounským Ernestem a upovídanou Celestinou jako pouhá dohoda, přerůstá v nebovyklé přátelství a přes všechny rozdíly se z nich stává nerozlučná dvojice.

Aby odhalili velké cukrovinkové spiknutí, budou potřebovat pomoc z myšího i medvědího světa. Podaří se jim překonat předsudky ostatních a oba světy spřátelit?

Animovaný rodinný film O myšce a medvědovi byl v letošním roce s úspěchem uveden na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes, kde v sekci Directors´ Fortnight získal cenu SACD (pro nejlepší francouzsky mluvený film).

Režie: Benjamin Renner, Stéphane Aubier, Vincent Patar

Hrají: Pauline Brunner, Anne-Marie Loop, Lambert Wilson

Premiera v ČR: 17. 1. 2013 (Bioscop)

Na DVD a Blu-ray: od 15. 5. 2013 (Magic Box)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu O myšce a medvědovi:

1. Soutěž probíhá v období od 20. 5. 2013 do 26. 5. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 20. 5. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací