Chystá se hraný TV seriál HALO, produkovat ho bude Steven Spielberg

Universum Halo vstoupí na televizní obrazovky, ale tentokrát jinak.

 

 

Na včerejší speciální události Microsoft představil novou herní konzoli Xbox One. Kromě hraní her nám má nabídnout i další možností zábavy, jako je například pohodlné sledování televizních pořadů. K této příležitosti bylo oznámeno, že Steven Spielberg produkuje a vyvíjí nový televizní seriál založený na oblíbené Xbox hře Halo. Sám Spielberg řekl “Svět Halo je úžasná příležitost být na místě, kde se potkává technologie a mýty, a tím vyrobit něco opravdu průlomového.”

Herní série se zaměřuje na meziplanetární válku mezi lidstvem a teokratickou mimozemskou alianci známou jako Covenant. Covenanti jsou vedení jejich náboženskými vůdci – Prophety a uctívají starodávnou civilizaci Forerunners, kteří zemřeli při boji s parazitujícími organismy The Flood. Hry se točí okolo postavy Master Chiefa John-117 – kyberneticky vylepšený člověk super-voják, kterého doprovází společnice – umělá inteligence Cortana. Termín Halo odkazuje na Halo kruhy – velké obyvatelné stavby vytvořené Forerunners, aby zničili The Flood.

O čem bude pojednávat samotný seriál a kdy se objeví na televizních obrazovkách, zatím známo není.

 

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací