Epická soutěž s filmem Království lesních strážců o hodnotné ceny

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Červený koberec vás zve na nezapomenutelné dobrodružství.

 

 

Koncem května vstupuje do kin neuvěřitelné dobrodružství z tajemného světa mezi stébly trávy. Království lesních strážců je úžasná vizuální podívaná, která rozzáří dospělé i dětské oči. Tvůrci tohoto skvělého 3D animáku nejsou na poli pohádek žádní nováčci. Na jejich kontě naleznete takové tituly, jako je série Doba ledová či pestrobarevné Rio. A tím se dostáváme i k tomu, o co můžete v soutěži na Červeném koberci hrát. Distribuční společnost CinemArt a. s. tentokrát poskytla dva doslova přetékající balíčky filmových cen. Dva výherci se budou moci těšit celkem na 5 DVD a to s filmy Doba ledová 1-4 a Rio a soupravu pro dobrodruhy inspirovanou Královstvím lesních strážců.

 

[singlepic id=4321 w=260 h=260 float=right]Dva šťastné výherce čeká mega balíček filmových cen:

  • – DVD s filmem Doba ledová 1
  • – DVD s filmem Doba ledová 2: Obleva
  • – DVD s filmem Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů
  • – DVD s filmem Doba ledová 4: Země v pohybu
  • – DVD s filmem Rio
  • – souprava pro dobrodruhy s motivem filmu Království lesních strážců (baterka, bloček, tužka a hodinky)

 

Soutěžní otázka zní:

„Kdy byla na stránkách Červeného koberce publikována recenze filmu Království lesních strážců?“

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře na facebook stránce od 25. 5. do 9. 6. 2013.

soutezit_button

 

 

Podmínky účasti v soutěži:

  • 1. Být nebo stát se naším fanouškem na Facebooku.
  • 2. Odpovědět na soutěžní otázku prostřednictvím soutěžního formuláře umístěného v záložce Soutěž na našich Facebook stránkách.

 

 
 

[singlepic id=4252 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Království lesních strážců:Tvůrci Doby ledové a Ria odhalí neobyčejný, skrytý svět, který jste si ani nedokázali představit, v nové dobrodružné 3D komedii. Království lesních strážců je příběhem věčného boje dobra, které chrání přírodu, a silami zla, které chtějí přírodu zničit. Když se jednoho dne malá teenagerka náhle probudí ve v podivném tajuplném světě, musí se spolu s partičkou zelených zábavných postaviček pokusit zachránit jejich tajný svět…vlastně i náš svět.

Režie: Chris Wedge

Hrají: Amanda Seyfried, Josh Hutcherson, Beyoncé Knowles, Colin Farrell, Jason Sudeikis, Aziz Ansari, Johnny Knoxville, Judah Friedlander, Christoph Waltz, Emma Kenney

Premiera v ČR: 30. 5. 2013 (CinemArt)

 


Pravidla soutěže o ceny s filmem Království lesních strážců:

1. Soutěž probíhá v období od 25. 05. 2013 do 09. 06. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře. Soutěž je určena stávajícím nebo novým fanouškům oficiálních stránek Červeného koberce na Facebooku. Stávající ani noví fanoušci stránek nejsou automaticky zahrnuti do soutěže.

3. Facebook není zodpovědný za funkčnost soutěže, ani soutěž nijak nespravuje a uživatel svojí účastí v soutěži toto bere na vědomí.

4. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

5. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován vždy jeden výherce ke každé ceně. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a.s.

6. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

7. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, který soutěžící uvedl v soutěžním formuláři. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dnů, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

8. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zveřejnění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

9. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 25. 05. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací