Soutěž o tři „supermanovská“ trička

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Vydejte se do společnosti s výmluvným S na hrudi.

 

Již brzy do našich kin vtrhne neohrožený Muž z oceli. Pokud se taky chcete cítit výjimečně a neohroženě, zúčastněte se soutěže o doslova super trička, které do hry věnoval e-shop Tričkový.cz. Dva výherci se budou radovat z pánského trička SUPERMAN vyrobeného pod oficiální licencí Warner Bros™. Na třetího šťastlivce čeká specialitka v podobě super trička s vlastním nápisem. Zda se cítíte jako SUPERMÁMA, SUPERTÁTA, SUPERSPORTOVEC či jinak SUPER, si dohodnete přímo s internetovým obchodem Tričkový.cz. Pokud chcete obohatit váš šatník o některý ze jmenovaných exkluzivních kousků, potřebujete mít nejen štěstí, ale hlavně musíte správně odpovědět na Červeném koberci na položenou soutěžní otázku.

trickovy_soutez_bl_super

 

Ceny v soutěži:

1. výherce: Tričko SUPERMAN + vlastní nápis

2. výherce: Pánské tričko SUPERMAN

3. výherce: Pánské tričko SUPERMAN

 

 

Soutěžní otázka zní:

„Z jakých barev triček SUPERMAN + vlastní nápis si na Tričkový.cz můžete vybírat?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 16. 6. do 30. 6. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se na Tričkový.cz.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

 


[singlepic id=4557 w=320 h=260 float=left]

Nabízíme originální trička, která na ulici běžně neuvidíte.

Trička s potiskem jsou přehledně rozdělena do několika kategorií dle příslušného žánru.

Mezi nejoblíbenější jednoznačně patří seriálová trička jako třeba tričko SUPERMAN.

Našim zákazníkům nabízíme možnost tvorby trička s vlastním potiskem.

Dbáme na vysokou kvalitu potisku, používáme nejlepší materiál  a trička s potiskem jsou vyrobeny ze 100% bavlny s vysokou gramáži 185g/m2.[singlepic id=4558 w=320 h=80 float=right]

Kvalitní tričko s potiskem přináší Trickovy.cz

 


Pravidla soutěže o tři „supermanovská“ trička:

1. Soutěž probíhá v období od 16.6. do 30.6. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnoval e-shop Trickovy.cz.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 16. 6. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací