Soutěž s Filmovou filharmonií o dvě vstupenky na koncert SCI-FI

Zaposlouchejte se do melodií z filmů Total Recall, Návrat do budoucnosti či Interstellar.

Již 8. října 2023 v pražském Rudolfinu zažijí fanoušci sci-fi nezapomenutelný večer. První koncert sezóny 2023/2024 Filmové filharmonie nabídne melodie z legendárních sci-fi snímků, jako jsou Alien, Mise na Mars, Star Wars: Episode IV, A.I. Umělá inteligence, Počátek, Znamení, Návrat do budoucnosti III a mnohých dalších. Koncert s výstižným pojmenováním SCI-FI proběhne pod dirigentskou taktovkou Ondřeje Vrabce. Akcí provede Anna Schmidtmajerová.

Několik posledních vstupenek na koncert SCI-FI je k dostání na webu Filmharmonie. Ve spolupráci s Filmovou filharmonií jsme pro vás připravili soutěž o dvě vstupenky na koncert 8. 10. 2023.

Výherce získá:

 • dvě vstupenky na koncert Filmové filharmonie s názvem SCI-FI v neděli 8. října 2023 od 19:30 v Praze (Rudolfinum, Dvořákova síň)

Kde se koná koncert Filmové filharmonie s názvem SCI-FI?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 27. 9. 2023 do 3. 10. 2023. Kdybyste si nevěděli rady, podívejte se na stránky Filmharmonie.

Soutěžní formulář: [soutěž ukončena]

Informace o koncertu SCI-FI

Kdy: 8. 10. 2023 | 19:30

Kde: Rudolfinum, Dvořákova síň, Alšovo nábřeží 12, Praha 1

​Dirigent: Ondřej Vrabec

Program koncertu:

 • Návrat do budoucnosti III, End Credits, Alan Silvestri
 • Alien, Main Title, Hyper Sleep, Jerry Goldsmith
 • Mise na Mars, A Martian, Ennio Morricone
 • The Mandalorian, Main Theme, Ludwig Göransson
 • A.I. Umělá inteligence, The Reunion, John Williams
 • Predator, Main Title, Jungle Trek, First Arrow, Alan Silvestri
 • Star Trek VIII: První kontakt, End Credits, Jerry Goldsmith
 • Total Recall, The Dream, Jerry Goldsmith
 • Znamení, Main Titles, Hand of Fate Pt. I, James Newton Howard
 • Počátek, Welcome Home Mr. Cobb, Hans Zimmer
 • The Rocketeer, End Credits, James Horner
 • Star Trek: Do temnoty, Suite, Michael Giacchino
 • Interstellar, Suite, Hans Zimmer
 • Star Wars: Episode IV – Nová naděje, Main Title, John Williams

Pravidla soutěže s Filmovou filharmonií:

1. Soutěž probíhá v období od 27. 9. 2023 do 3. 10. 2023 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován 1 výherce. Výhry do soutěže věnovala Filmová filharmonie, z. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě nebo e-mailem. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 27. 9. 2023

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací