Soutěž o tři trička s motivem filmu Velký Gatsby

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Toužíte nosit Velkého Gatsbyho na prsou?

Byli jste se v kině podívat na Velkého Gatsbyho? Honosné podívané zasazené do New Yorku 20. let 20. století vévodí dokonalý herecký výkon Leonarda DiCapria. Pokud jste nestihli kino navštívit nebo si chcete třpytivý večírek užít znovu, znovu a znovu, můžete si snímek pořídit na DVD či Blu-ray disku (v prodeji od 18. 9. 2013). K této příležitosti pro vás Červený koberec ve spolupráci se společností AQS, a.s. – divize Magic Box připravil soutěž o 3 parádní trička s motivem filmu Velký Gatsby.

 

Tři výherci se budou radovat ze stylového trička s Velkým Gatsbym přímo na prsou:[singlepic id=5318 w=320 h=240 float=right]

 

Soutěžní otázka zní:

„Jak se jmenuje autor knižní předlohy filmu Velký Gatsby?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 16. 9. – 22. 9. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do přehledu filmů.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

[singlepic id=3746 w=320 h=240 float=right]Synopse filmu Velký Gatsby :Scénárista, producent a režisér Baz Luhrmann s pomocí své mimořádné představivosti znovu převedl na filmové plátno román F. Scotta Fitzgeralda Velký Gatsby. Luhrmann nabízí svoji vlastní vizuální interpretaci klasického příběhu a oživuje děj příběhu dosud nevídaným způsobem. Hlavní roli v jeho filmu ztvárnil Leonardo DiCaprio.

Román „Velký Gatsby“ sleduje příběh Nicka Carrawaye, který opustí středozápad a na jaře roku 1922 se vydává do New Yorku, města ztělesňujícího uvolňující se morálku a populární jazz. Carraway hledá svou vlastní verzi amerického snu a usadí se nedaleko domu záhadného a časté večírky pořádajícího Jaye Gatsbyho a také kousek od své sestřenice Daisy a jejího záletného manžela s modrou krví Toma Buchanana. Nick se postupně stane součástí světa mimořádně bohatých lidí, jejich iluzí, lásek a zklamání. Nick jako svědek tohoto světa píše příběh nemožné lásky, věčných snů a automobilové tragédie, a nastavuje zrcadlo moderní době a jejím soubojům.

Režie: Baz Luhrmann

Hrají: Isla Fisher, Leonardo DiCaprio, Jason Clarke, Jacek Koman, Jake Ryan, Vince Colosimo, Carey Mulligan, Adelaide Clemens, Joel Edgerton, Tobey Maguire, Callan McAuliffe, Amitabh Bachchan, Gemma Ward, Elizabeth Debicki, Jack Thompson, Richard Carter, Max Cullen, Barry Otto, Felix Williamson, Eddie Ritchard, Goran D. Kleut, Gus Murray, Hamish Michael, Kasia Stelmach, Drew Pearson, Stephen James King, Conor Fogarty, Kate Mulvany, Bill Young, Alison Benstead, Jey Osman, Brendan Maclean, Stefan Mogel, Brenton Prince

Premiera v ČR: 16. 5. 2013 (Warner Bros)

Na DVD a Blu-ray: od 18. 9. 2013 (Magic Box)

Trailer:

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Velký Gatsby:

1. Soutěž probíhá v období od 16. 9. 2013 do 22. 9. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 16. 9. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací