Fantastická soutěž s filmem Thor: Temný svět

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Vyhrejte 3D VIP vstupenky do multikina CineStar a blok s motivem filmu.

 

Všichni fanoušci adaptací Marvelovských komiksů mají v kalendáři datum 7. listopadu 2013 označeno červenou barvou. Právě v ten den totiž do českých kin vstoupil napjatě očekávaný snímek Thor: Temný svět. Při příležitosti návratu asgardského boha na filmová plátna jsme pro vás ve spolupráci se společností FALCON a.s. na stránkách Červeného koberce připravili soutěž o lákavé balíčky. Každý ze tří vítězů získá dvě 3D VIP vstupenky do jakéhokoliv multikina CineStar v České republice a blok s motivem filmu.

 

Každý ze tří výherců získá:[singlepic id=5948 w=320 h=240 float=right]

  • – dvě 3D VIP vstupenky do multikina CineStar
  • – blok s motivem filmu Thor: Temný svět

 

 

Soutěžní otázka zní:

„Obsahuje článek „Třináct nejvyhlíženějších filmů pro rok 2013“ (uveřejněný na Červeném koberci) zmínku o filmu Thor: Temný svět?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 7. 11. do 13. 11. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do seznamu článků týkajících se snímku Thor: Temný svět.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

 

[singlepic id=5949 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Thor: Temný svět:V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster, avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo.Režie: Alan TaylorHrají: Chris Hemsworth, Idris Elba, Anthony Hopkins, Ray Stevenson, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård, Jaimie Alexander, Natalie Portman, Zachary Levi, Chris O’Dowd, Kat DenningsPremiera v ČR: 7. 11. 2013 (Falcon)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Thor: Temný svět:

1. Soutěž probíhá v období od 7. 11. 2013 do 13. 11. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost FALCON a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 7. 11. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací