Nadpozemská soutěž s filmem Hostitel

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Připravte se na mimozemskou invazi s Hostitelem.

 

Spisovatelka Stephenie Meyer je především známá svoji veleúspěšnou Twilight ságou. Z jejího pera ale pochází i sci-fi dobrodružství Hostitel. O tom, jak je důležité věřit, bojovat a milovat se můžete přesvědčit na vlastní oči i vy zhlédnutím napínavého snímku. Červený koberec a distribuční společnost Bontonfilm a.s. vám totiž přináší soutěž o 4 DVD s akčním sci-fi dobrodružstvím Hostitel.

 

[singlepic id=6331 w=260 h=260 float=right]Každý ze čtyř výherců získá DVD s filmem Hostitel:

  • Celková stopáž [min]: 125
  • Dabing: CS 5,1 EN 5.1
  • Titulky: CS

 

Soutěžní otázka zní:

„Jaké procentuální ohodnocení získal film Hostitel na Červeném koberci od autora recenze Jiřího Kábrta?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 18. 12. 2013 do 5. 1. 2014. Pokud si nevíte rady, podívejte se do přehledu filmů.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

[singlepic id=2818 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Hostitel:VĚŘIT. BOJOVAT. MILOVAT. JE TO NA TOBĚ.Na Zemi se žije v míru. Nejsou války, ani hladomor. Lidé jsou čestní, zdvořilí a ušlechtilí. Svět nikdy nebyl dokonalejší. Ale už to není NÁŠ svět. Hostitel je nový příběh od autorky fenomenální ságy Twilight Stephenie Meyerové. A každý, kdo si sérii Twilight oblíbil, bude spokojený i teď. Příběh Hostitele se odehrává v nedaleké budoucnosti, kdy Země čelí mimozemské invazi, v hlavní roli ale zůstává láska a odhodlání za svou lásku bojovat, stěžejní postavou je pak mladá dívka na hraně dvou znepřátelených světů. „Hostitel je sci-fi pro všechny, kteří nemají rádi sci-fi,“ říká autorka knižní předlohy Stephenie Meyer.

Po úspěšné invazi teď Zemi kontrolují neviditelní mimozemšťané. Takzvané Duše přebírají kontrolu nad myslí člověka, používají jeho tělo a zdánlivě beze změny žijí jejich životy. Každý člověk se stane pro Duši pouhou schránkou a hostitelem.

Hlavní hrdinkou filmu je Melanie, mladá dívka, která patří mezi zbývající „divoké“ lidi a která se bezhlavě zamiluje do kluka jménem Jared. Byla by to celkem obyčejná lovestory, ale po jedné z honiček je Melanie zajata a její tělo si bere Duše jménem Poutnice. Poutnice je překvapena a zavalena hotovou tsunami vzpomínek a silných emocí, jimž vévodí láska. Stane se to, na co nejsou Duše příliš zvyklé. Melanie se odmítá své mysli a svého těla vzdát. Poutnice chtěla původně ze vzpomínek odhalit úkryt zbývajících lidí, houževnatá Melanie ji v nich ale ukáže sílu lásky. Mimozemská Duše sama této síle nečekaně podlehne a v překvapivém spojenectví se pak vydají hledat Jareda, kterého obě milují. Stejně odhodlaná jako Melanie je ovšem i Duše jménem Hledačka s jediným úkolem – dopadení všech přeživších a ochrana nové rasy.

Režie: Andrew Niccol

Hrají: Bokeem Woodbine, Phil Austin, Jake Abel, Andrea Frankle, Saoirse Ronan, Scott Lawrence, Diane Kruger, William Hurt, J.D. Evermore, David House, Stephen Rider, Jaylen Moore, Frances Fisher, Rachel Roberts, Shyaam Karra, Brent Wendell Williams, Jhil McEntyre, Jalen Coleman, Stephen Conroy, Marcus Lyle Brown, Michael L. Parker, Chandler Canterbury, Raeden Greer, Lee Hardee, Mustafa Harris, Boyd Holbrook, Max Irons, Tatanka Means, Shawn Carter Peterson, Erik Schultz

Premiera v ČR: 28. 3. 2013 (Bontonfilm)

Na DVD v ČR: 7. 8. 2013 (BontonFilm,a.s.)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Hostitel:

1. Soutěž probíhá v období od 18. 12. 2013 do 5. 1. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 4 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 18. 12. 2013

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací