Pohádková soutěž o 3 knihy Největší tajemství Leopolda Bumbáce

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Vnuk Jan Budař a jeho děd Antonín Dočekal vás zvou do světa fantasie.

 

Talentovaný umělec Jan Budař a jeho děd Antonín Dočekal spojili svoje síly a napsali dvě originální pohádky. Poutavá dvojkniha potěší kluky, holky i rodiče a stane se oblíbeným společníkem během dlouhých zimních večerů. Začíst se můžete do Největšího tajemství Leopolda Bumbáce a do Pohádky z Pekla pod Sudem. Chcete-li svoji knihovničku obohatit o tento poutavý titul, zapojte se do soutěže o 3 knihy z pera děda a vnuka. Ceny do hry věnovalo vydavatelství Mladá fronta a. s..

 

Tři výherci získají knihu Jana Budaře a Antonína Dočekala Největší tajemství Leopolda Bumbáce:

  • – Vydavatel/výrobce: Mladá fronta[singlepic id=6374 w=320 h=240 float=right]
  • – Počet stran: 200
  • – Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
  • – Rozměry: 190 x 220
  • – Rok vydání: 2013
  • – Anotace knihy Největší tajemství Leopolda Bumbáce: Jan Budař a Antonín Dočekal – vnuk a jeho děd – pro vás napsali dvě jedinečné pohádky. Antonín ji napsal ručně, Jan na iPadu. Antonín tu svou opatřil vlastními ilustracemi, tu Janovu ilustroval výtvarník David Fišer. Víte, co se stane, když ve válce připravíte člověka o život? Jeho duše se vás nepustí a bude vás trápit, dokud jí nepomůžete odejít v míru na onen svět. A právě to se stane i bývalému dělostřelci Leopoldu Bumbácovi. Čeká ho strastiplná a nebezpečná cesta k záchraně duší, které má na svědomí. A tím zachrání i tu svou. Jsou v Pekle pod Sudem jenom zlí čerti? Nejsou. Je tu i malý neposeda Brumlík, který pomůže Hvězdičce spadlé z nebe vrátit se k rodičům.

 

Soutěžní otázka zní:

„Který z pánů autorů si zahrál ve filmu Rozkoš?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 20. 12. 2013 do 5. 1. 2014. Pokud si nevíte rady, podívejte se do přehledu filmů.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]


Pravidla soutěže Pohádková soutěž o 3 knihy Největší tajemství Leopolda Bumbáce:

1. Soutěž probíhá v období od 20. 12. 2013 do 5. 1. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala Mladá fronta a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 20. 12. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací