G–FORCE – recenze

Domácí mazlíčci nebo Bond, James Bond?
 
 
Máte rádi akční filmy? Máte rádi komedie? Máte rádi morčata? A v neposlední řadě – ukrývá se uvnitř Vás kousek dítěte? Pokud jste aspoň na dvě z těchto otázek odpověděli ano, je G-Force film právě pro Vás.

Parta morčat, moucha a krtek zachraňují svět. Nemusí to na první poslech znít nějak oslnivě, ale oslnivé to je. Film má rychlé tempo, kde se střídají akční scény s vtipnými – snímek se nemusí stydět ani za jednu z těchto rovin. Pro dětské diváky bude překvapivé i závěrečné odhalení, které sice starší publikum s velkou pravděpodobností odhalí již o několik desítek minut dříve, ale díky této „zápletce“ není G-Force tak černo-bílý, jak by se mohlo zdát.

I tento snímek se pyšní přívlastkem 3D. Ale jako málo z toho množství, které se všude objevuje jako houby po dešti, to není jen bezvýznamné tahání penez z kapes diváků. 3D efekty tu jsou opravdu nefalšované 3D efekty, které se doslova „vřítí“ do publika.
 

Po práci zasloužená odměna.

 
 

80%

G–FORCE

I tento snímek se pyšní přívlastkem 3D. Ale jako málo z toho množství, které se všude objevuje jako houby po dešti, to není jen bezvýznamné tahání penez z kapes diváků. 3D efekty tu jsou opravdu nefalšované 3D efekty, které se doslova "vřítí" do publika.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací