Drsňácká soutěž o 3 DVD s filmem Riddick

[singlepic id=62 w=150 h=150 float=left]Vydejte se s Vin Dieselem na boj s krvelačnými predátory.

I v novém roce 2014 se můžete účastnit soutěží o filmová DVD od společnosti AQS, a.s. – divize Magic Box a začneme hned hezky zostra. Tři z vás se budou moci vydat na akční sci-fi dobrodružství po boku bývalého trestance Riddica s tváří Vin Diesela, stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a mít kapku štěstí. Snímek Riddick je k dostání na DVD a Blu-ray nosičích od 22. ledna 2014.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Riddick:[singlepic id=6546 w=320 h=240 float=center]

  • Režie: David Twohy
  • Kamera: David Eggby
  • Hudba: Graeme Revell
  • Scénář: David Twohy, Jim Wheat
  • Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1
  • Titulky: české
  • Obrazové formáty: 16:9

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje první díl filmové ságy s trestancem Riddickem v hlavní roli z roku 2000?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 20. 1. do 26. 1. 2014. Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Riddick.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

[singlepic id=5179 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Riddick: V. Diesel se k nadšení všech fanoušků vrací ve své slavné roli antihrdiny – nebezpečného trestance Riddicka. Drsné hlášky, zabijácké nestvůry, lovci hlav – nejnovější pokračování sci-fi hitu slibuje dynamické scény, tvrdé souboje a poctivou akci.

Riddick se ocitá na nehostinné planetě zrazený svými druhy. Aby přežil útoky nelítostných predátorů, aktivuje záchranný signál, který k němu přivede i jeho nepřátele. Po příletu dvou lodí začíná boj na život a na smrt. Nemilosrdní žoldáci chtějí Riddickovu hlavu jako tu nejcennější trofej. Ale ten, který vidí v černočerné tmě, prahne po krvavé pomstě!

Riddick je nejnovějším filmem úspěšné ságy, která odstartovala v roce 2000 akční sci-fi Černočerná tma a navázala velmi zdařilým pokračováním Riddick: Kronika temna (2004).

Režisér a scenárista David Twohy (Uprchlík) opět spojil své síly s akční hvězdou Vinem Dieselem (xXx, série Rychle a zběsile). Ve filmu je použito téměř 900 vizuálních efektů.

Režie: David Twohy

Hrají: Karl Urban, Bokeem Woodbine, Neil Napier, Jordi Mollà, Vin Diesel, Katee Sackhoff, Nolan Gerard Funk, Dave Bautista, Antoinette Kalaj, Noah Danby, Raoul Trujillo, Keri Hilson, Lani Minella, Matt Nable, Conrad Pla

Premiera v ČR: 5. 9. 2013 (Bioscop)

Na DVD a Blu-ray: od 22. 1. 2014 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Riddick:

1. Soutěž probíhá v období od 20. 1. 2014 do 26. 1. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 20. 1. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací