G.I. Joe / G.I. Joe: Rise of Cobra – recenze

Kdo má rád scifi-akční podívanou, neměl by si tento film nechat ujít.
 
 
Zhlédla jsem verzi jak s českým dabingem, tak originální s titulky. Rozčilujete se u obojího. U dabingu prvních 30 minut než si zvyknete, u titulkované projekce po celou dobu. Slyšíte, co herci opravdu říkají, ale v titulcích čtete naprosto něco jiného. Například „ladies“ podle mě v překladu „chlapi“ neznamená. Ale až na toto faux pas, platí úvodní slova spíše obecně, ale musela jsem se s Vámi o tuto myšlenku podělit.

Nyní k G.I.Joe přistoupíme trochu blíže. Film je akční jízda, u které se nudit rozhodně nebudete. Některé triky působí lehce násilně, ale neruší. Pokud ovšem hledáte realistickou podívanou, která je dnes i u akčních filmů v kurzu, budete zklamáni.

G.I. Joe se rozhodně neubírá cestou přiblížit se co nejvíce realitě; otáčí se k ní zády a jde si po svých – svižným krokem od úvodu k závěru. Některé zvraty jsou předvídatelné, ale objeví se i nečekaná odhalení. Film není nijak složitý co se týče základního schématu děje. Dobro se snaží potrestat zlo a zlo se snaží ovládnout svět. Hlavním cílem tvůrců je pobavit, a to se jim skvěle daří. G.I. Joe je avizovaný jako trilogie, takže v závěru lehce pootevřená zadní vrátka nepřekvapí.
 

Souboj Black and White.


 

75%

G.I. Joe / G.I. Joe: Rise of Cobra

G.I. Joe se rozhodně neubírá cestou přiblížit se co nejvíce realitě; otáčí se k ní zády a jde si po svých - svižným krokem od úvodu k závěru. Některé zvraty jsou předvídatelné, ale objeví se i nečekaná odhalení. Film není nijak složitý co se týče základního schématu děje. Dobro se snaží potrestat zlo a zlo se snaží ovládnout svět. Hlavním cílem tvůrců je pobavit, a to se jim skvěle daří. G.I. Joe je avizovaný jako trilogie, takže v závěru lehce pootevřená zadní vrátka nepřekvapí.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací