Ústřižky Beaty Rajské byly slavnostně pokřtěny v Paláci knih Luxor

Poznejte Beatu Rajskou i mimo krejčovskou dílnu.

Známou módní návrhářku Beatu Rajskou a její tvorbu zná každá žena i muž, kteří se alespoň trochu zajímají o styl a krásu. Ovšem tato talentovaná žena vyniká nejen v módním průmyslu. Absolventka Filosofické fakulty University Komenského v Bratislavě pocítila touhu svoje myšlenky a nitro prezentovat nejen prostřednictvím úžasných rób, ale i pomocí slov.

A proč se vlastně rozhodla knihu výstižně pojmenovanou Ústřižky Beaty Rajské napsat? Autorka se svěřila, že dostává pořád ty stejné otázky (Co bude v nové kolekci? apod.), což vedlo k potřebě vypsat se ze svých vzpomínek, zkušeností, práce, cest, dětství i názorů. Z jednotlivých ústřižků tak vznikl celek, podobně jako vzniká model šatů. První úryvky z knihy se zrodily během dvoutýdenního pobytu v Africe, který se nezapomenutelně vryl do paměti a srdce usměvavé ženy.

Kniha je plná nejen dojemných i radostných zážitků a poznatků z života Beaty Rajské, ale dozvíte se i spoustu užitečných rad. Víte, co by nemělo chybět v šatníku žádné moderní ženy? Po přečtení Ústřižků budete odpovědi sypat s lehkostí z rukávu. Autorka spolu s nakladatelstvím Mladá fronta myslela i na praktičnost publikace. Díky většímu písmu se můžeme ponořit do textu i po únavném a dlouhém pracovním dnu.

Svoji knižní prvotinu s luxusně vyvedenou obálkou představila Beata Rajská nadšeným čtenářkám i čtenářům ve středu 12. února 2014 v knihkupectví Palác knih Luxor na Václavském náměstí. Do besedy, kterou provázela vedoucí marketingu a PR divize Knihy Mgr. Magdaléna Potměšilová, Ph.D., se zapojila i redaktorka knihy Mgr. Ivana Mergerová. Jak to na akci vypadalo si můžete prohlédnout ve fotogalerii na našem FB profilu.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací