Fantasy soutěž s filmem Thor: Temný svět

[singlepic id=62 w=150 h=150 float=left]I váš iPhone může získat nadpozemský vzhled.

Asgardský bůh hromu Thor vzal na podzim útokem kinosály a nyní se chystá i na naše obývací pokoje. Dobrodružný snímek Thor: Temný svět je totiž od 5. března 2014 k dostání na DVD a Blu-ray nosičích. Chcete-li dát všem kamarádům a známým najevo, že Thor je prostě super, vybavte svůj mobilní telefon iPhone krytem s motivem filmu. Stylové ceny do hry věnovala společnosti AQS, a.s. – divize Magic Box.

Každý ze tří výherců získá cool kryt na iPhone s motivem filmu Thor: Temný svět:[singlepic id=7128 w=320 h=240 float=center]

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje lidská žena, do které se Thor zamiloval?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 3. 3. do 9. 3. 2014. Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Thor: Temný svět.

Soutěžní formulář:

[Soutež byla ukončena]

[singlepic id=5949 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Thor: Temný svět: 

V další velkolepé marvelovské adaptaci navazující na události filmu Avengers usiluje asgardský bůh hromu Thor o mír v celém vesmíru. Tváří v tvář mocnému nepříteli, mocnějšímu než samotný Odin a celý Asgard, se musí Thor vydat na nebezpečnou cestu. Čeká ho sblížení s krásnou Jane Foster, avšak události Thora přinutí obětovat vše, aby zachránil lidstvo.

Režie: Alan Taylor

Hrají: Chris Hemsworth, Anthony Hopkins, Idris Elba, Tom Hiddleston, Ray Stevenson, Stellan Skarsgård, Jaimie Alexander, Natalie Portman, Zachary Levi, Chris O’Dowd, Kat Dennings

Premiera v ČR: 7. 11. 2013 (Falcon)

Na DVD a Blu-ray: od 5. 3. 2014 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Thor: Temný svět:

1. Soutěž probíhá v období od 3. 3. 2014 do 9. 3. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 3. 3. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací