Dramatická soutěž s filmem Koleje osudu o 3 knihy

Životopisné drama Koleje osudu vás uchvátí jak na filmovém plátně, tak na stránkách knihy.

Životopisné drama Koleje osudu popisuje pravdivý příběh Erica Lomaxe, který padl během 2. světové války do japonského zajetí. Hrůza a utrpení, které tehdy prožil, ho provázejí i o mnoho desítek let později. Colin Firth a Nicole Kidman se stanou od 13. března 2014 našimi průvodci silným lidským příběhem na filmovém plátně. Pokud se zapojíte do naší aktuální soutěže, můžete se stát jedním ze tří šťastných výherců knižní předlohy, která 6. března 2014 vyšla v nakladatelství Mladá fronta a. s..

Každý ze tří výherců získá knihu Koleje osudu:

  • – Vydavatel/výrobce: Mladá fronta
  • – Počet stran: 240
  • – Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
  • – Rozměry: 130 x 200

Soutěžní otázka zní:

Kdo režíroval film Koleje osudu?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 12. 3. do 18. 3. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku s filmem Koleje osudu.

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

Synopse filmu Koleje osudu:

Colin Firth, oblíbený představitel upjatých Angličanů z řady romantických komedií tentokrát mistrovsky ztvárnil skutečně dramatickou roli. Britský důstojním Eric Lomax padl během 2. světové války do japonského zajetí, kde zažil nejen nepředstavitelnou dřinu a hladovění při stavbě železnice, ale také děsivé mučení. Film Koleje osudu sleduje jeho osud za války i mnoho let poté. Potkává ženu, o níž ani nesnil, vezme si jí a s pomocí jejího citu se s tehdejšími zážitky snaží vyrovnat. S podporou své ženy Patti (Nicole Kidman) a nejlepšího přítele Finlayho (Stellan Skarsgard) se vydává do Thajska po stopách svého utrpení. Na místě zjistí, že jeho tehdejší trýznitel, důstojník Takaši Nagase (Hiroyuki Sakada), stále žije. Touha po pomstě ho žene do Japonska, aby svou noční můru konfrontoval a za jakoukoliv cenu se jí navždy zbavil.

Režie: Jonathan Teplitzky

Hrají: Stellan Skarsgård, Jeremy Irvine, Colin Firth, Hiroyuki Sanada, Tanroh Ishida, Nicole Kidman, Charlie Ruedpokanon, Marta Dusseldorp, Sam Reid, Tom Hobbs, Ewen Leslie, Masa Yamaguchi, Akos Armont, Byron J. Brochmann, Yutaka Izumihara, Shinji Ikefuji, Ben Rossberg, Anteo Quintavalle, Keiichi Enomoto, Tom Stokes, Anthony Miller, Micheal Doonan

Premiera v ČR: 13. 3. 2014 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Koleje osudu:

1. Soutěž probíhá v období od 12. 3. 2014 do 18. 3. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala Mladá fronta a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 12. 3. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací