Vytuněná soutěž s filmem Need for Speed

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Na superrychlou jízdu je třeba náležitě se oháknout.

 

Vůně benzínu, řev motoru a plynový pedál sešlápnutý až k podlaze neodmyslitelně patří ke snímku Need for Speed. Tato bláznivá chuťovka plná ilegálních závodů a honiček vtrhla do našich kin ve čtvrtek 13. března 2014. Dopřejte si i vy dávku adrenalinové zábavy a zapojte se do vytuněné soutěže o trička a klíčenky s motivem filmu. Ceny do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Každý z pěti výherců získá:

  • – triko s motivem filmu Need for Speed
  • – klíčenku s motivem filmu Need for Speed

[singlepic id=7361 w=260 h=260 float=center]

Soutěžní otázka zní:

Ve kterém pražském multikině Cinem City jsme si mohli ve čtvrtek 13. března 2014 zahrát hru Need for Speed na plátně o rozloze 60 metrů čtverečních?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 16. 3. 2014 do 22. 3. 2014. Pokud si nevíte rady, začtěte se do našeho článku Film Need for Speed se do českých kin přiřítil pekelnou rychlostí.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

[singlepic id=7239 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Need for Speed:

Hrdinou filmu Need For Speed je automechanik a milovník rychlé jízdy Tobey (Aaron Paul). Ve snaze zachránit svou firmu a dílnu se dá dohromady s arogantním ex-závodníkem NASCARu Dinem Brewsterem (Dominic Cooper). Na obzoru je i dobrý obchod, jenže veškeré plány překazí katastrofa při jednom ze závodů a hlavně podraz jeho nového parťáka. Tobey jde neprávem do vězení a podrazák Dino si dál jede jejich byznys jen na sebe.

Po dvou letech se Tobey vrací z vězení. Rychlost má stále v krvi a je připraven se pomstít. Rozhodne se Dina dostat v očekávaném závodě, o kterém se na nelegálním okruhu mluví jako o Super Bowlu. Vydává se na neuvěřitelnou akcí nabitou jízdu, aby vůbec stihnul start. Před sebou má celý kontinent, jako nechtěnou společnost pak policii a kupu nebezpečných závodníků, které na něj poslal jeho „kamarád“ společně s vypsanou odměnou. Všechno je proti němu, ale ve světě luxusních aut rozhoduje vedle ručičky na tachometru i odhodlání a vůle.

Režie: Scott Waugh

Hrají: Rami Malek, Dominic Cooper, Michael Keaton, Han Soto, Frank Brennan, E. Roger Mitchell, Imogen Poots, Ramon Rodriguez, Antoni Corone, Jill Jane Clements, Dakota Johnson, Aaron Paul, Sir Maejor, Kid Cudi, Nick Chinlund, Harrison Gilbertson, Carmela Zumbado, Steven Wiig, Libby Blanton, Michael Rose, Scott Mescudi, Stevie Ray Dallimore, Alan Pflueger, Brian L. Keaulana, Logan Holladay, Jalil Jay Lynch, Chad Randall, Buddy Joe Hooker, Rich Rutherford, Tony Brakohiapa, Brent Fletcher, Paul Dallenbach, Kanin Howell, Beth Waugh, Tara Jones, Rick Shuster, John Gatins, Kerry Gatins, Adora Dei

Premiera v ČR: 13. 3. 2014 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Need for Speed:

1. Soutěž probíhá v období od 16. 3. 2014 do 22. 3. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 16. 3. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací