CineStar (Village Cinemas) Černý Most se přestěhovalo do nových prostor

[singlepic id=891 w=120 h=120 float=left]  Centrum Černý Most v Praze.

 

Multikino Cinestar Černý Most bylo přesunuto do nových prostor. 

>>Přejít na CineStar Černý Most


 

 

Multikino Praha – Černý Most je nejstarším kinem rodiny CineStar, i když adoptovaným. Původně se honosil přízviskem Village Cinemas. I když je nejstarší, není rozhodně nejmenší. Čítá na 8 sálů s 1 880 místy k sezení. Jako všichni jeho sourozenci disponuje 3D technologií.

[singlepic id=1804 w=320 h=240 float=center]

Otevírací doba multikina CineStar Praha – Černý Most je od pondělí do neděle dle nabídky filmů.

Multikino se nachází v horním patře v jedné z budov komplexu Černý Most. Když vyjedete po dlouhých jezdících schodech, ocitnete se v centrálním prostoru kina. První, co vás zajisté zaujme je způsob promítání trailerů a upoutávek pomocí projektoru na stěnu. Prodej lístků je umístěn vpravo od výstupu ze schodů. Zajímavostí je digitální tabule, pověšená nad prodejním pultem, na které jsou zřetelně vidět názvy filmů, časy a sály. Bar s občerstvením je umístěn naproti tomuto stánku.

Posezení je připraveno jen před kontrolou lístků a jedná se pouze o malé množství sedaček bez stolečků. Na to, jak je tento prostor rozlehlý, je značně nevyužit. Navíc tu naleznete jen vchod do kavárny Nescafé.

Toalety se nachází jen za kontrolou lístků. Jsou velice originálně a luxusně řešeny. Jejich provedení je moderní a s velkým množstvím zrcadel. Velkým plusem je čistota a možnost využití papírových utěrek.

[singlepic id=1805 w=320 h=240 float=center]

Sál:

  • vchod se nachází v dolní části sálu, místa vyhrazena pro vozíčkáře nejsou nejlepší
  • veliké plus vidím v obloukovitém uspořádání sedaček; i z krajních míst je díky tomu velice slušně vidět na plátno
  • opěrky sedaček jsou polstrované, ale pouze shora a nejsou sklápěcí
  • držáky na nápoje se nachází v již zmiňovaných opěrkách rukou; lepší manipulace s kelímkem během filmu
  • velkou nevýhodu jsou sklápěcí sedáky, což je velice nepohodlné (málo místa na nohy, sedák se pod vámi při sebemenším pohybu hýbe … )

[singlepic id=1803 w=320 h=240 float=center]

Aktualizováno: 13. 2. 2012

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací