Soutěž s kultovkou z 90. let Pulp Fiction: Historky z podsvětí

[singlepic id=62 w=150 h=150 float=left]Soutěžte o vyladěnou tašku s legendární tančící dvojicí.

Devadesátá léta stála u zrodu mnoha jedinečných snímků, ale Pulp Fiction: Historky z podsvětí patří k těm nejkultovnějším. Režisér a scénárista Quentin Tarantino se zapsal nezaměnitelným a hlavně nesmazatelným písmem do historie filmu. Chcete si tuto legendu připomenout na velkém plátně? Nyní máte možnost. Díky Projektu 100 můžeme od 7. května 2014 opět zhlédnout Pulp Fiction v kinech. K této příležitosti vám ve spolupráci se společností 2media.cz přinášíme soutěž o červenou stylovou tašku s motivem filmu.

Šťastný výherce získá:

  • – látkovou tašku s motivem filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí

pulp_fiction_soutez_projekt100_big2

Soutěžní otázka zní:

V jakém roce jsme mohli poprvé spatřit kultovní film Pulp Fiction: Historky z podsvětí?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 7. 5. do 13. 5. 2014. Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku s filmem Pulp Fiction: Historky z podsvětí.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

pulp_fiction_plakat_projekt100Synopse filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí:

Nejkultovnější z kultovních filmů 90. let je autorskou Biblí Quentina Tarantina, který v tomto opusu definoval základní prvky své režisérské poetiky a vytvořil dílo rozněcující náročné kritiky na festivalu v Cannes, levicové a pravicové intelektuály i zedníky dopřávající si po těžké šichtě trochu oddychu. Pulp Fiction je multižánrovým opusem, který přetéká fetišistickými detaily a popkulturními odkazy a zároveň dokonale funguje jako svrchovaně napínavý film rozvržený do inovativní příběhové struktury. Chcete vidět homosexuální znásilnění sbližující dva nepřátele na život a na smrt? Chcete vidět zlaté hodinky, jež prošly světovými válkami a několika konečníky? Chcete slyšet disputaci na téma hamburgery u McDonalds, Burger King, Big Kahuna Burger a Jack in the Box? Chcete poznat, že heroin se dá vyšňupat i nosem? Chcete znovu zažít tanec Johna Travolty? Mnohovrstevnatý vesmír Pulp Fiction vám otevírá svou náruč a vy se můžete stát dalším z miliónů diváků, pro něž se jedná o jeden z filmů jejich života.

Režie: Quentin Tarantino

Hrají: Samuel L. Jackson, Bruce Willis, Steve Buscemi, Harvey Keitel, Uma Thurman, Ving Rhames, John Travolta, Christopher Walken, Quentin Tarantino, Duane Whitaker, Bronagh Gallagher, Peter Greene, Maria de Medeiros, Julia Sweeney, Tim Roth, Amanda Plummer, Phil LaMarr, Laura Lovelace, Frank Whaley, Burr Steers, Paul Calderon, Rosanna Arquette, Eric Stoltz, Michael Gilden, Joseph Pilato, Brad Blumenthal, Angela Jones, Alexis Arquette, Lawrence Bender

Premiera v ČR: 7. 5. 2014 (Projekt 100) (AČFK)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Pulp Fiction: Historky z podsvětí:

1. Soutěž probíhá v období od 7. 5. 2014 do 13. 5. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován 1 výherce. Výhry do soutěže věnovala společnost 2media s.r.o. .

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 7. 5. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací