Zhýralá soutěž s filmem Vlk z Wall Street

souteze_cerveny_koberec_bannerUspořádejte dekadentní večírek s Leonardem DiCapriem u sebe v obývacím pokoji.

Vlk z Wall Street bezesporu patří k nezapomenutelným filmům, jež jsme mohli spatřit v našich kinech. Tato perla, v níž exceluje Leonardo DiCaprio, je na DVD a Blu-Ray k dostání od konce května 2014. Při této příležitosti jsme pro vás ve spolupráci s distribuční společnost Bontonfilm a.s. připravili soutěž o DVD s tímto luxusním titulem. Odpovíte-li správně a budete mít štěstí, můžete strávit téměř tři hodiny ve společnosti spoře oděných žen, luxusních automobilů, hromady peněz a charismatického DiCapria.

Šťastný výherce získá:

  • – DVD s filmem Vlk z Wall Street

soutez_bl_dvd_vlk_z_wall_street

Soutěžní otázka zní:

Jakou barvu plavek měla speciální hosteska zahalená dolary, která spolu s VIP hosty pokřtila DVD Vlk z Wall Street během párty na parníku Vltava?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 18. 6. 2014 do 24. 6. 2014. Pokud si nevíte rady, začtěte se do našeho článku DVD Vlk z Wall Street bylo pokřtěno na Vltavě prvotřídní whisky.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Vlk z Wall Street:vlk_z_wall_street_plakat

Peníze, ženy, večírky, sex, drogy a zase peníze, výstřednosti, které si ani neumíme představit. Bylo to legální? Ani náhodou! Film Vlk z Wall Street přináší podívanou z doby, kdy na Wall Street vládla pravidla Divokého Západu. Jen místo pistolníků na koních se tu prohánějí jachty a nahé blondýny a místo prachu nad prérií víří vzduchem bankovky.

Někdy dokázal vydělat i 12 milionů dolarů za pouhé tři minuty. A peníze uměl také pěkně roztáčet. V jeho kancelářích běžně defilovala nahá dívčí dechovka, šňupaly se velehory kokainu, pořádaly se závody v házení trpaslíky, opice jezdily na kolečkových bruslích a se svou ženou souložil na matraci ze samých bankovek. Když mu v Londýně na večírku došly drogy, vzbudil svou newyorskou sekretářku, aby mu je poslala soukromým tryskáčem. Po každém velkém mejdanu ale přichází i odpovídající kocovina. Zvlášť, pokud kouzlení s akciemi je více než jen kreativní. FBI vás pak chce zatknout a mnoho dalších se chce pomstít.

Režie: Martin Scorsese

Hrají: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Margot Robbie, Matthew McConaughey

Premiera v ČR: 16. 1. 2014 (Bontonfilm)

Na DVD a Blu-Ray: od 28. 5. 2014

Pravidla soutěže o ceny k filmu Vlk z Wall Street:

1. Soutěž probíhá v období od 18. 6. 2014 do 24. 6. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován 1 výherce. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 18. 6. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací